Opel Ürettiği Aracın Arkasında Sonunda Durdu :)

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Ürettiği Aracın Arkasında Sonunda Durdu :)

Jlozde link' Alıntı:
Teşekkür ederim arkadaşlar. Aynı jantları mı verecekler, farklı mı verecekler o konuda bi anlaşmazlık var ama ben mümkünse bu jantları kullanmak istemiyorum. ևevremde gördüğüm hiç bir astra da 7 bacaklı jant yok ve bu beni huzursuz ediyor. Opel Türkiye 4 jantı da değişimini karşılayacağını söylemişti ama bayi bir jantınız kasgodan değişti biz diğer 3 jantı değiştireceğiz dedi. Cumartesi günü Opel Türkiye çalışmadığı için arayıp bilgi alamadık dolayısı ile jant siparişleri verilemedi.

Ben şeflerle de görüştüm bu jantı gördünüz mü daha önce diye, çok nadir gelen bir jant dediler. Ben ne show roomda nede bekleme alanında hiç bir araç üzerinde görmedim bu jantları. Bu yüzden daha çok kullanılan bir jant verin dedim. En azından üretimdeki hatalar daha az olur daha çok üretilen bir jantta. Deseni vs çok önemli değil sadece alaşımı daha kuvvetli bir jant istiyorum dedim. Pazartesi belli olacak farklı jant verecekler mi vermeyecekler mi? Ama bu jantların bu kadar az olması dediğim gibi beni huzursuz ediyor böyle bir sorunu yaşadıktan sonra.

Ayrıca aracımı satmaktan kısa vadede vaz geçtim. Sıfır araç almışız en azından 2 yıl binelim. Kasgodan ikame araç verdiler, ozaman hatırladım bu aracın ne kadar tatlı sürüş keyfi olduğunu.

Aracı servisten alırken 1 2 kusur gözüme ilişti. Araç sürücü kapı açma kolunun arkasında oje izleri var. Nasıl başardılar bilmiyorum ama çok sinir bozucu. Kapıyı nasıl bir bayan açtı o serviste ve nasıl böyle bir şekilde teslim ettiler? Görevlilere gösterdim pazartesi selülozik tinerle çıkartırız dediler bende bişey demedim.

Oje izleri ve tamir sonrası Astram:

[img=800x600]http://s18.postimg.org/jy3f87cex/IMG_0665.jpg[/img]
[img=800x600]http://s18.postimg.org/z83afe7x5/IMG_0666.jpg[/img]
[img=449x600]http://s18.postimg.org/nrwvhctqx/IMG_0667.jpg[/img]
jlozde kardeşim sen akıllanmamışın galıba ne işin var yıne kaldırım tepelerındde  011zaa

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nanisa link' Alıntı:
jlozde kardeşim sen akıllanmamışın galıba ne işin var yıne kaldırım tepelerındde  011zaa

Yakın durmuşum değil mi  :D

bjk675

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ekli dosyalar

• image.png
    image.png
    23.2 KB · Görüntüleme: 197

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Business paket jantları bunlar Türkiye de nadirdirler. Almanya da ve diğer ülkelerde ise HB Edition modelinin bir alt donanımında kullanılırlar. Kötülemek için söylemiyorum fakat gerçekten görünüş olarak güzel sayılmaz hem de güvenlik açısından işe yaramıyormuş. 30-40 km/h ile vurunca böyle oluyorsa Allah muahafaza 90 la bu olay oldaydı düşünemiyorum.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence kendi arabamdada bulunan sport jantı alın hem sağlam hem güzel :)

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hatun arabaya cırmık atmış hahahah. :D geçmiş olsun bencede sport jant için sıkıştırın.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sport jant en iyisidir.cosmo da düşünülebilir.sport ve cosmo jantları hariç diğer jantlar düşük kalite malesef

berathasbex

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sonuç olarak hangi jantlar alındı merak ettim =)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Cok gecmis olsun. Bence hepsini degistirtmelisiniz. Serisinde bozukluk olabilir.