OPEL TÜRKİYE sitesi sizce nasıl?

drrasit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diğer markaların sitelerine giriyorum çok güzel düzenlenmiş, ne yazık ki ki opel Türkiye sitesi çok vasat, benim bildiğim geçen seneden beri aynı görüntüler, aynı tasarım. sadece antara eklendi yeni olarak. ilk defa girip opel hakkında bilgi almak isteyen bir otosever seat ın, honda nın sitesini görünce opel e ilgi ve istek duymayabilir, opel Türkiye ye mail yağdırıp daha modern ve gözalıcı bir site oluşturmalarını isteyelim, desteklerinizi bekliyorum, saygılar.

Son düzenleme:

drrasit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resmi sitemiz skodanın sitesi gibi:( saab türkiye ne güzel arabayı giydiriyorsunuz, kendi aracınızı yaratıyorsunuz opel de böyle olmalı bence. kesinlikle opelim net gibi renkli ve eğlenceli olamaz ama ilk defa opel i araştıranlar için çok güzel olacak.

Son düzenleme:

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelin Türkiye sitesi Almanya sitesinin alt yapısına sahip zannedersem...Bence gayet basiy ve anlaşılır bir site ama bu sitede Opelin reklam filmlerini yayınlasalar çok şık olurdu...

bjkartal85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence en büyük eksikliği aksesuar bölümü bi almanya opel sitesinin aksesuar bölümüne bak adamlar sana alışveriş merkezindeymişin gibi hissettriyo ama bide bizimkine bak 1senedir hep aynı şeyler

elze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diğer markaların yanında cok basit kalıyor.
sıfır araba alcak bir insanı etkilemekten cok uzak

pugga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi kere adamların içinde istek olmalı sayın abicim
ama gayretli gördüm seni

drrasit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi kere adamların içinde istek olmalı sayın abicim
ama gayretli gördüm seni
gayret göstermeden, ter akıtmadan hiçbir şeyin sahibi olamayız bence, bekarken bir kızı tavlayabilmek için ne kadar uğraşırdık, uykusuz kalırdık, ne planlar yapardık(hey gidi günler hey). sonuçta emek, gayret herzaman olmalı sevgili kardeşim, desteklerin için teşekkürler.

Yeni Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok boş bir site, güncel hiçbir şey yok. Bizim fakir Opel Türkiye 6 ayda bir yeniletiyor sanırım siteyi. Böylece masraflardan kurtarıyorlar herhalde.

alim34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
basit ve bayagı bir site agır