opel tüm modeller için faydalı bilgiler

opelsiz olmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracim 2010 opel astra easytronİk enjoy modelİ baŞima bu araÇta İlk defa bİ olay geldİ geÇen gÜn otobanda suratliydim araÇin devİrİ yÜksektİ bİrden arabada f İŞaretİ Çikti ve araba gaz yemİyordu ama ÇaliŞir durumdaydi sonra kendİ hiziyla kenara Çektİm İstop ettİm araÇ ÇaliŞmadi ve hala f İŞaretİ Çikiyordu 3-5 kere tekrarladim ve araÇ sonra ÇaliŞti bu f İŞaretİnİn anlamini bİlen varsa yardimci olabİlİr mİ Çok teŞekkÜr ederİm..

hakemugur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006 opel astra enjoytwinport da sol hoparlörlerin hiçbirinden ses gelmiyor.şağ tarafta sorun yok çalışıyor.sebebi ne olablir?

woltqa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.aleyküm ilk defa opel kullanıyorum 99 model 2,0 GLS araç sadece sabahları ilk çalıştırmada gürültülü çalışıyor 1-2 dakika sonra kendi normal sesine dönüyor.acayip kafama takılıyor yardımcı olursanız sevinirim

Carisma70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.aleyküm ilk defa opel kullanıyorum 99 model 2,0 GLS araç sadece sabahları ilk çalıştırmada gürültülü çalışıyor 1-2 dakika sonra kendi normal sesine dönüyor.acayip kafama takılıyor yardımcı olursanız sevinirim

ben de bişey sorayım ama acaba cevap veren çıkarmı?
2000 model 1.6 vectra sahibiyim. aracı düşük viteste sabit gaza bastığımda araçta hafif bir silkelenme hali oluyor gazı sabit alamıyor gibi acep nedendir.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
ben de bişey sorayım ama acaba cevap veren çıkarmı?
2000 model 1.6 vectra sahibiyim. aracı düşük viteste sabit gaza bastığımda araçta hafif bir silkelenme hali oluyor gazı sabit alamıyor gibi acep nedendir.

Sizin soruna net cevap vermek nerede ise imkansız bana göre. Kırk neden çıkar bu sorunla ilgili bence takılmayın kullanmaya devam edin. ;)

asduskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiçbir link çalışmıyor

MyCorsamm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba. Aracım 97 Model Corsa.Aracım RPM Devri görmüyor.Durduğumda kalkış yaparken aracı çok zorluyor,giderkende 2000 Devrin üzerine çıkmıyor,vites atmıyor sanırım.Bu konu hakkında bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz şimdiden tşklerr.