opel tampon sorunu

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamponu değiştir, yaptırabilirsin de ama düzen tutmaz. Senin asıl sorunun kaput. O bölümün düzeltilebieceğine emin değilim. İyi bir kaportacı bulursan kurtarırsın. Aksi halde biraz cepten çıkacak.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun değiştirin bence de.

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun, Mevlam beterinden korusun.
maddi durum uygunsa tamponu yansanayi ile değiştirin, kaputu düzelttirebilirsiniz.

shambala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu tampon adam olmaz kaput içinde tamir olcak aynısı bizim comboyada oldu ama sade tampon tamir ettirdik ileriki zamanlarda alt kısımlardan yukarı dogru çatlama meydana geldi tamponun içerisinde tel oldugu için onların eskisi gibi duzgün olma ihtimali yok oda tamponun dışında kötü bir görüntü meydana getiriyo görünce tekmeleyip duruyorum çok igrenç oldu

ahmi_63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw geçen gün akıllı tvdegördüm japonyada adam aynı şekilde hasar almış arabasını saç kurutma makinesi ile düzeltti.

WorLdjoY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki arkadaşlar sizce yan sanayi mi alayım yoksa hurdacıdan çıkmamı alayım ayrıca çıkma aldığımda yada yan sanayi parça aldığımda boyatma işlemi için ne kadar para alırlar Birde şöyle bir durum var hurdacıdan aynı renk tampon bulabilirmiyim ankarada güven oto var oraya çok yakınız umarım orada aynı renk tampon bulabilirim Tamponu çok kafaya takmıyorum ama kaput için hangi ustaya gitmeliyim sizce doğrultmacı demiş bir arkadaş ustayı sanayide ararken ne ustası diye aramalıyım doğrultmacımıdır ya da nedir

Ayrıca allah kimsenin başına kaza bela vermesin vereceksede böyle versin can kaybı olmasın cana gelmesin mala gelsin herşey 1 anda olup bitti sağa baktıgımı sandım araba yok sandım ama işte dikkatsizlik arkadaşlar 1 saniyede oluyor herşey Her ne kadar yaptığım kazada ışıkların çalışmamasının etkisi olsada hatalı bendim dikkatsizdim çünkü tek tutar yanım süratli olmayışımdı aynı şekilde diğer araçta çok yavaştı