opel sürücüsünün yol açtığı kaza..

bzgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Abimiz kaçamaktan dönüyormuş sanırım. Biraz agresif davranmış etraftakilere de. Yazık, alkol şişede durduğu gibi durmuyor işte. İçiyorsan bile ağzınla içeceksin.

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
çok yazık olmuş...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sen utanmadan yüzde yüz hatalı ol, utancından yerin dibine gireceğine bir de kızlarım savcı ve kaymakam diye milleti tehdit et. Bu rezile ilk dava görevli polisi tehditten, ikincisi nüfusu kötüye kullanmaya teşebbüsten ( kızları savcı veya kaymakam olmasa bile en azından yalan beyandan) dava açılarak en ağır şekilde cezalandırılmalı. Mahkemede her ne kadar sarhoştum ne dediğimi bilmiyorum dese de hakim affetmemeli. Sarhoş olmayı biliyorsun, ters şeride girip kaza yapmayı biliyorsun, 4 kişinin hayatı ile oynamayı biliyorsun, devletin görevli polisini tehdit etmeyi biliyorsun, kızlarının etiketini kullanmayı biliyorken sarhoş değilsin, cezaya gelince ...korkusundan sarhoş oluyorsun. Oh ne ala memleket. Nüfus kullanan veya kullanmaya çalışanlara katlamalı ceza vereceksin ki bir daha kullanmaya töbe edecekler. Devlet sana, çocuklarına, yakınlarına hava at diye makam tahsis etmiyor, devleti yönet diye o makamı veriyor.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olur öyle yurdum insanı kaçacak tabii akıllıyız ya ters düz farketmez

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Böylelerinin ehliyetini iptal etmeli.
Adamda biraz onur olsa eğer doğruysa, kızlarını da rezil etmezdi.

aganca

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaçmasaydı ehliyetine el konulacak birazda para cezası alıcaktı şimdi ise sebep olduklarına bak temiz bir dayak hakkı bu adamın

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen utanmadan yüzde yüz hatalı ol, utancından yerin dibine gireceğine bir de kızlarım savcı ve kaymakam diye milleti tehdit et. Bu rezile ilk dava görevli polisi tehditten, ikincisi nüfusu kötüye kullanmaya teşebbüsten ( kızları savcı veya kaymakam olmasa bile en azından yalan beyandan) dava açılarak en ağır şekilde cezalandırılmalı. Mahkemede her ne kadar sarhoştum ne dediğimi bilmiyorum dese de hakim affetmemeli. Sarhoş olmayı biliyorsun, ters şeride girip kaza yapmayı biliyorsun, 4 kişinin hayatı ile oynamayı biliyorsun, devletin görevli polisini tehdit etmeyi biliyorsun, kızlarının etiketini kullanmayı biliyorken sarhoş değilsin, cezaya gelince ...korkusundan sarhoş oluyorsun. Oh ne ala memleket. Nüfus kullanan veya kullanmaya çalışanlara katlamalı ceza vereceksin ki bir daha kullanmaya töbe edecekler. Devlet sana, çocuklarına, yakınlarına hava at diye makam tahsis etmiyor, devleti yönet diye o makamı veriyor.

Katılıyorum :alkis: