opel sorunları kronik!!!

Asİ006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç Biri değilde benim ön farlar fazla iyi göstermiyo direk aşşa bakıyo ya neden olabilir acaba bilmiyorum...

onur1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar konuyu herkez kendıne göre yorumlamış ve konusulan başlık altından baya sapmışız ..ben 3 marka ara kullandım şidiye kadar.wolswagen,fiat ve şuan opel hepsindede belli başlı sorunlar yaşadım.bu sorunları üyesi oldugum forumlardada gordum dile getirdim üstüne cok konusuldu.sizlere tek soyluyeceğim araçlarımız hangi marka olursa olsun kul yapısı illaki biyerinde bi eksiklik bi aksaklık cıkıyor.servisler ne için var hiç düşündünüzmü ? onlar neyden ekmek yicek yada ? ben bi hikaye duymustum ne kadar dogru bılmıyorum ama sizinle paylaşmak isterim.5-6 sene once bi abimiz gene bu tarz bi konu konusulurken mercedes o 302 otobuslerınden bahsetti.oyle seyler soledıkı ınanamadım.mercedesın en cok zarar ettıgı aracmış cunku yedek parça satışı neredeyse hiç yokmuş.düşünün artık siz gerisini.

BENCE KRONİK SORUNLAR DEDİĞİMİZ ŞEYLER TAMAMİYLE MARKA KUSURUDUR.MARKA KUSURUDA SON ZAMANLARDAKI OLAYLARDAN HATIRLASANIZ TOYOTA GİBİ ARAÇLARINIZI GERİ ÇEKMEYE KADAR GÖTÜREN ŞEYLERDİR ..

siz siz olun aracınızın düzenli bakımlarını eksik etmeyin özelliklede yetkili servislerinde !!!

saygılar

ayzekcdx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım galiba anlamak istemiyorsun, senin yukarıda bahsettiğin sorunların birçoğu kronik bir hastalık değildir, bunlar zamanla kullanıma ve kullanıcıya bağlı olarak değişen,azalan veya artan sorunlardır 2.5 yıl astra g kullandım sana yemin ederim sadece biraz yağ eksiltmesi dışında hiç bir sorun yaşamadım ya da herhangi bir ses duymadım, eğer yukarıdaki sorunların hepsini tek araçta yaşadıysan vallahi pes derim.
vala arkadaşım galiba sen anlamak istemiyorsun iyiki bir astra g kullanmışşsın başımıza uzman kesildin Allahtan insignian falan yok kesin opel sorunları kronik değil diye kurtlar vadisinden önce tv ye reklam falan veriridin bu kadar abartmana gerek yok ha opel fetişistiysen yada hissen varsa general motorda onu bilmem yada madalya falanmı veriyorlar opel amblemi şeklinde(bedava bakım yedek parça benzin falan)ondan mı yararlanmaya çalışıyorsun anlamadım gitti biz vectra b kullanıyoruz genel sorunlarından bahsediyoruz ikide birde yırtık dondan fırlar gibi astra g var bilmem ne git astran için yorum yap ben vectra için konuşuyorum kullandın mı ki biliyorsun yorum yapıyorsun

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra b2 ler için kronik diyebileceğim sorunlar şunlar...

-Manifold çatlaması
-Egzantrik devir sensörü ve krank mili sensörü arızaları
-Alt takım sapasağlam olsa bile alttan gelen ve kesilemeyen ses(ustaların çoğu sesi duyamıyor bile yani ses oldukça az hissedilir)
-Direksiyon keçesinden gelen ses(sonuna kadar çevirince gelen gıcırtımsı ses)
-Kalorifer açılınca gelen çıtırtılar
-B sütunu fitillerinin patlaması
-Konsolda kullanılan parlak malzemeden dolayı, güneşli havalarda ön camdaki yansıma
-Bagajdaki yazıların vakti gelince intihar etmesi :D (bazen tek tek bazen toplu :) )
-Ön camların zor açılıp kapanması ve cam yarı açııkken gelen tıkırtılar

Benim farkettiklerim bunlar...

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
Hiç Biri değilde benim ön farlar fazla iyi göstermiyo direk aşşa bakıyo ya neden olabilir acaba bilmiyorum...

Arkadaşım farları aşşağı gösteriyorsa elekronik olarak ayarlıyorlar genelde balansçılarda var git 10 tl karşılığı ayarlattır

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
vala arkadaşım galiba sen anlamak istemiyorsun iyiki bir astra g kullanmışşsın başımıza uzman kesildin Allahtan insignian falan yok kesin opel sorunları kronik değil diye kurtlar vadisinden önce tv ye reklam falan veriridin bu kadar abartmana gerek yok ha opel fetişistiysen yada hissen varsa general motorda onu bilmem yada madalya falanmı veriyorlar opel amblemi şeklinde(bedava bakım yedek parça benzin falan)ondan mı yararlanmaya çalışıyorsun anlamadım gitti biz vectra b kullanıyoruz genel sorunlarından bahsediyoruz ikide birde yırtık dondan fırlar gibi astra g var bilmem ne git astran için yorum yap ben vectra için konuşuyorum kullandın mı ki biliyorsun yorum yapıyorsun

Valla sana söyleyecek söz bulamıyorum sadece güldüm senin seviyene inemem kusura bakma başka kapıya.