Opel servislerinde lastik kampanyasi

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugun servise kasko icin gitmistim tesadufen kampanya oldugunu ogrendim, michelin primacy3 xl 245 45 18 tanesini 550 tlden aldim. Yeni uretim lastikler.kisliklari soktukten sonra araba kus gibi hafifledi.kampanya varmis Yag,polen ve hava filtresi hediye ettiler.ayrica yaz bakimi kontrolleride yapildi

farselem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel servislerinde lastik kampanyasi

Hayırlı olsun. Evet, ben de bugün MyOpel' de gördüm. Şu şekilde yazmışlar:

-----
4 Lastik Alana 4 Filtre Bedava
Opel'inin lastiklerini bu ay Opel Yetkili Servisleri'nde değiştirenler, yıl sonuna kadar, diledikleri zaman periyodik bakımlarında yağ, yakıt, polen ve hava filtrelerini hediye olarak alıyor
-----

Yalnız lastik fiyatları çok pahalı değil mi? Çapı vs. fazla olduğu için mi bu kadar fazla?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Lastik fiyatı normal piyasa fiyatında. Piyasada 530 civarında nakit.

Ekleme: kilksada 4x537 TL ve 100 TL world puan hediyeli, 9 taksitle.

farselem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Lastik fiyatı normal piyasa fiyatında. Piyasada 530 civarında nakit.

Ekleme: kilksada 4x537 TL ve 100 TL world puan hediyeli, 9 taksitle.

Yok yani ben arkadaş pahalı almış demiyorum. Genel olarak pahalı geliyor bana. Daha önce lastik değişimi yapmadığım için lastik bilgim pek yok.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

farselem link' Alıntı:
Yok yani ben arkadaş pahalı almış demiyorum. Genel olarak pahalı geliyor bana. Daha önce lastik değişimi yapmadığım için lastik bilgim pek yok.

18 lastikler pahalı 17'ler yarı fiyatına satılıyor. Arkadaş pahalı almamış opelin fiyatları kampanyayla normal satış fiyatına gelmiş.

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Disarda 18 yanak contiler 650 ye kadar cikiyor.michelinde disarda 10-20 tl fazla yada eksik.servis kazansin dedim.sonucta bazen ufak biseyde para bile almiyorlar.215 50 17 ler 300 tl gibi bi fiyati vardi.

opelsizasla

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Cvp: Opel servislerinde lastik kampanyasi

Arkadaşlar merhaba.aracım astra j 2013 .43 bin km de.lastikler iyi gibi görünüyor.Araçlarımızda lastiklerin değişim periyodu nedir aceba?..kullanım kitapçığında en geç 6 yılda bir değişmesi gerek diye bir ifade okudum.bunun km karşılığı var mıdır? neyi baz almamız gerekir? bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim...