>>>OPEL PIONEER DİREKSİYON KUMANDA SORUNUNUZ ÇÖZÜLDÜ.. Hepinizin Gözü Aydın. (VIDEO )

sortie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slmlar ;
kurban Bayramında Pioneer 4000 UB aldım! Cengiz Abiden de aparatı temin ettim! Basit bir montajdan sonra direksiyon kumandam çalışıyor! Cengiz abi' ye ve Opelim nete teşekkür ederim.

alkanermis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende alacağım biraz maddi sıkıntılarım var alır almaz bir sipariş isteyeceğim :(

alkanermis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ve sonunda 4000 UB mi aldım :)
Ceniz Bey bu akşam kargoya verecek bakalım nasıl olacak sabırsızlıkla bekliyorum ...
zaten şansıma pioneer - 6850 markalı teybimle takas şansım oldu..
bu arada bu teybi kullandıktan sonra 6850 serisi ile arasındaki kalite farkına şahit oldum..
RDS öcelliği cd yi cihazı kapattıktan sonra size zorla vermemesi gibi daha kullanışlı güzel özellikleri var bence helde USB girişi mükemmel bir detay..

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ve sonunda 4000 UB mi aldım :)
Ceniz Bey bu akşam kargoya verecek bakalım nasıl olacak sabırsızlıkla bekliyorum ...
zaten şansıma pioneer - 6850 markalı teybimle takas şansım oldu..
bu arada bu teybi kullandıktan sonra 6850 serisi ile arasındaki kalite farkına şahit oldum..
RDS öcelliği cd yi cihazı kapattıktan sonra size zorla vermemesi gibi daha kullanışlı güzel özellikleri var bence helde USB girişi mükemmel bir detay..
6850 deki 7 band ekolayzır 4000 ub de yoksa + değildir o

alkanermis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
6850 deki 7 band ekolayzır 4000 ub de yoksa + değildir o

Doğrudur herkesin beklentileri farklıdır ben bir türlü ısınamadım ama 6850 modeline ..

Ben yinede insanların da bilgi sahibi olması adına (-) taraflarını söyleyeyim ;

Bir kere cihazda RDS yok radyonuzda ilk defa duyduğunuz bir parça çalıyor ama kim söylüyor bunu acaba diye hayıflanıyorsunuz .

Bir cd dinliyorsunuz aracınızı terk edeceksiniz teybin kafasını rica ediyorsunuz ama o ille cd nizide alın diyor tekrar cd yi taktığınızda yeniden klasör ayarla hangi şarkıda kalmıştım diye hayıflanıyorsunuz ( ben bu durumu ilk başta arıza sanmıştım :) )

Teybin üzerinde bir türlü mute tuşu bulamadım ( belki vardır ben bulamamışımdır )

E tabii ki opel kullanıcıları için artık W/R çıkışınında önemi malumunuzdur ..

Gereksiz bir mekaniği var çok fazla yoruyor insanı ve çabuk arızalanmaya müsait.

LCD paneli bir çok insana hoş geliyor entertainment modunu kastediyorum ama bence göz yoruyor renkleri ile ..

USB port girişinin olmayışıda bence ayrıca eksi bir özellik..

Yanlış anlaşılmasın bunlar benim açımdan yapılan değerlendirmeler kimisi için mükemmel bir cihaz olabilir kimsenin malını kötülemek gibi bir gayem yok kendi şahsi değerlendirmelerimdir çünkü bu cihazı kullandım bir süre, sizlerde başka modeller için eksi özellikleri sıralayabilirsiniz belki karar durumunda olan arkadaşlara faydası olur...

sinan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bahsbe konu aparatlar e bay da var ama ALMANCA spariş ile geliyor...

alkanermis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar size büyük bir fırsat

Aracımı satığım için Hem DEH400UB yebimi hemde MOKIA'nın hazırlamış olduğu aparatı birlikte 250TL ye satıyorum erken kapan kazanır :)

Biga_li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle geliştirdiğiniz ürün icin sizleri tebrik ediyorum, bence çok başarılı bir çalışma olmuş.Hemen sormak istiyorum aracımda alpine cde-9881r marka teyp kullanıyorum ve özelliklerinde direksiyon kumandasına uyumu yazmakta.Acaba sizin geliştirdiğiniz aparat benim teyp te kullanılabilirmi? Eğer kullanılıyorsa bende bir adet istiyorum,yardımcı olursanız sevinirim.