>>>OPEL PIONEER DİREKSİYON KUMANDA SORUNUNUZ ÇÖZÜLDÜ.. Hepinizin Gözü Aydın. (VIDEO )

sertboycool

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eline sağlık kesinlikle güzel bir başarı. arkadaşım birtanede ben almak istiyorum ama benim bir talebim olacak malum sadece cd mp3 çalar teyp arabamıza takdığımızda bir süre sonra araba cd den geçilmiyor bu sebeple bana mms. kart okuyucu olan bir model önerebilirmisiniz. yada ben birtane alıp teyp size göndersem yardımcı olurmusunuz.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Teybi bana göndermene gerek yok DEH-3000UB yada 4000UB alabilirsin. Önde USB grşide mevcut dilediğin parçayı atıp dinleyebilirsin.

deh4000ub.jpg
http://www.cpl-web.de/Rdownload/deh4000ub.jpg

turzek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba
Dşeksiyon kumanda adaptörü ile Pioneer DEH 4000 UB teybi bayramda taktık. Problemsiz ve de çok harika oldu.
Ellerinize sağlık Teşekkürler.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Bende msj atacaktım ne yaptın diye
Teşekkür ederim hayırlı olsun
Güle güle kullanın..

5777.jpg

Son düzenleme:

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Süper yardımlaşmanız için, tebrik ederim...:good:

Ben, o konuyu uzun zaman önce biraz daha fazla maliyet ile çözmüştüm...Alpine marka teyplerin kumanda aparatı bulunuyor...Bayiide taktırmıştım ama söylediğim gibi biraz daha maliyeti yüksek...:(

Kullanan arkadaşlara hayırlı olsun, Cengiz sana da bravo gerçekten...Sitenin, senin gibi bilgili insanlara ihtiyacı var...İyi ki varsın...:good:

sertboycool

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
deh 4000

Merhaba
Dşeksiyon kumanda adaptörü ile Pioneer DEH 4000 UB teybi bayramda taktık. Problemsiz ve de çok harika oldu.
Ellerinize sağlık Teşekkürler.

merhaba arkadaşım deh 4000 e bağlantıyı nasıl yaptın bende bağlayacağımda ayrıca ses kalitesi ve özellikleri nasıl deh 4000 in hangi haparlöre bağladın tavsiyen varmı .

şimdiden paylaşımın için teşekkür ederim.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşım deh 4000 e bağlantıyı nasıl yaptın bende bağlayacağımda ayrıca ses kalitesi ve özellikleri nasıl deh 4000 in hangi haparlöre bağladın tavsiyen varmı .

şimdiden paylaşımın için teşekkür ederim.

abicim MOKIA (cengiz ) abimizin yapmıs oldugu paratla direksiyon kumandaları akstıif oluyor konun 1 .sayfasına gidersenız orda bağlantı seması vb. bilgilere ulaşabilrsiniz.fiyatı 60 ytl galiba gayet makul hiç bir kablo vb kesmeden direk 1 soket birde şase alıyorsunuz o kadar.

turzek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba sertboycool

Pioneer DEH 4000 UB dediğim gibi sorunsuz oldu. hoparlörler ise aracımın orijinal hoparlörleridir. (Opel ASTRA 2003 NJOY HB)
Gerçekten çok memnunum.

metin karaca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burdan değerli komutan Cengiz kardeşime ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim,
cihaz çok güzel bir şekilde çalışıyor....