>>>OPEL PIONEER DİREKSİYON KUMANDA SORUNUNUZ ÇÖZÜLDÜ.. Hepinizin Gözü Aydın. (VIDEO )

turzek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Cengiz Bey,

Gerçekten harika bir iş başarmışsınız.

DEH-4000UB veya DEH-P55BT birini satın alıp bende yaptırmak isterim. Ayrıca bu modellerde Oto ekranına da bilgi aktarımı var mıdır?
Sanki sol tarafta S video (5 delikli) jakına benzer bir jak var gibi.

Ayrıca Diğer marka (klasik veya ucuz modeller gibi) ve modeller (Indash veya ekranlı TV li modeller gibi) için de yapmak mümkün müdür?

Havale gibi işlemler için irtibat kurmak isterim.

Erdoğan KAHVECİ (ekahveci@yahoo.com)

Son düzenleme:

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Günaydın msj msızı şimdi gördüm
DEH-4000UB de Kontrol için W/R in jakı var. Fakat ekran çıkışı yok.

Extradan DEH-3000UB nin Video su da var Buradan izleyebilirsiniz
http://video.google.com/videoplay?docid=-8079495464596934812

DEH-P55BT ninde arka köşede tek yuva var AUX ın mi yoksa W/R mi bakmak lazım. Ama onda da ekran çıkışı için dediğiniz S video benzeri jakı göremedim.
Ekran bilgisini teyp kendi ekranında verdiği için gereksiz görüp extra çıkış koymuyorlar.

vimg.php

Son düzenleme:

parlayuksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz abi o köşedeki W/R olması lazım çünkü dikkat edersen AUXIN uzun kablolardan birinde marka üzerinde yazıyor diğeride MİC

turzek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pioneer Direksiyondan Kumanda

Merhaba

DEH-P55BT modelinin kullanım klavuzunu indirdim ve orada W/R (Wired Remote) şeklinde jak var.

Ayrıca Ekranlı 1 DIN veya 2 DIN AVH-5000DVD ve AVH-5000DVD gibi modelleri de inceledim aynı W/R jakı mevcut. Bunlar için de aynı sistem olurm diye düşünüyorum. Yoksa frekans veya voltaj değişikliği varmıdır? Ölçmeniz gerekir mi?

Teşekkürler.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Merhaba

DEH-P55BT modelinin kullanım klavuzunu indirdim ve orada W/R (Wired Remote) şeklinde jak var.

Ayrıca Ekranlı 1 DIN veya 2 DIN AVH-5000DVD ve AVH-5000DVD gibi modelleri de inceledim aynı W/R jakı mevcut. Bunlar için de aynı sistem olurm diye düşünüyorum. Yoksa frekans veya voltaj değişikliği varmıdır? Ölçmeniz gerekir mi?

Teşekkürler.

Evet aux ve mic ayrı çıkıyor jakın üzerindeki yazıyı göremediğim için yanlış yönlendirmek istemedim P55BT de sorun değil ozaman.

2 DIN AVH-5000DVD ve AVH-5000DVD de denenmedi arada farklı fonksiyonlar olabilir farklı fonksiyonlar varsa yine kumanda eder ama fonksiyonlarda kayna olabilir ama hiç farklı fonksiyon yoksa ki extra olacak bi kontrol de gelmiyor aklıma Sonuçta pioneer oldugü için değerler standartır. Direkt sorunsuz da çalışma ihtimali de yüksek.

İmkanın varsa aparat ile teybi almadan gider takıp deneyip sorunsuz kontrol ederse AVH-5000DVD de alabilirsin.

Zaten tamamı soket tak çıkar olduğundan denemesi 5dk lık bi olay.

Son düzenleme:

turzek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pioneer DEH-4000UB

Merhaba Cengiz bey
Pioneer DEH-4000UB teybi aldım ve senden direksiyon kumandası için aparatı istiyorum. Hesap numaranı ekahveci@yahoo.com adresine veya 5332383194 nolu telefonuma gönderirsen hemen havale yaparım. Bekliyorum.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Opel - Pioneer uyumlayıcı ara aparat

Merhaba Cengiz bey
Pioneer DEH-4000UB teybi aldım ve senden direksiyon kumandası için aparatı istiyorum. Hesap numaranı ekahveci@yahoo.com adresine veya 5332383194 nolu telefonuma gönderirsen hemen havale yaparım. Bekliyorum.

Merhaba yeni teybin hayırlı olsun
Talebin için PM attım.

bu kutu bize kaça mal olacak?

Opel - Pioneer uyumlayıcı ara aparat opelim.net üyeleri için 60-YTL
( Aracınızda hiçbir kablo kesmeden bantlamadan sadece teybi öne çekip pioneer teybinizin soketindeki boş jaklara aparattaki hazır jakları takıp W/R kontrol jakınızı da teybinize takıp teybinzi geri yerine iteceksiniz bukadar )

derici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maalesef sonu 50 ile biten modellerde W/R çıkışı yok!
bendekide 6050 modeli!