>>>OPEL PIONEER DİREKSİYON KUMANDA SORUNUNUZ ÇÖZÜLDÜ.. Hepinizin Gözü Aydın. (VIDEO )

oguz006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm öncelikle bu bilgileri paylaştığınız için teşekkür ediyorum çok güzel bir çalışma olmuş tebrikler.kafama takılan bir soru oldu sormadan geçemeyeceğim,tanıtım videosunu izlerken yol bilgisayar ekranında yapılan değişiklikleri göremedim mesela cd'den parça değişimi veya radyo frekans değişimi gibi özellikler varmı onu merak ettim,saygılarımla.

eger yol bilgisayarındaki teyp ekran kısımını soruyorsanız SCL çıkışı olan teyp lerde bağlanma şansı varmış benim teypte olmadığı için maalesef olmuyo ondan göremezsiniz.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
ÜNİTE RESMİ VE BAGLANTI ŞEKLİ. ( ilk sayfaya eklendi )
Teybin arkasında bukadar bi kutu olucak ve pioneer soketinizin üzeine takılacak..

kontroldevrexu7.jpg

:bisiklet:

Son düzenleme:

hakanatila

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde anlatmaya çalıştıgım buydu...

Arkadaşım burada kimse profluk taslamıyo, ki sende 29 yaşında kalkıpda kalp amelyatı yaptıgın palavrasına girme;)

Burası Opel marka otomobiller için paylaşım ve muhabbet sitesi, herkezin buraya takılma sebebi belli... Ortak noktalarımız var bunu kalkıp otomobil dışında örneklendirme;)
Arkdaş paylaşır beceren yapar, beceremeyen yaptırır...

Bunu ilk kez yazdın yada ben ilk kez okuyorum...

tıpla ilgili örnek verince doktor olunmadığı gibi sen ilk kez gördün diye yeni yazılmış da olmuyor. (uzayla ilgili örnek versek astronot yapacan bizi :kop:

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
EVET Bşka isteyen yoksa Arkadaşlar için malzeme siparişi veriyorum.
Sonradan isteyenlerin biraz gecikebilir.

>> LİSTE.....................
1- Marikan ( mustafa )
2- hakanatilla ( Hakan )
3-gentleman(bulent)

isoketqo4.jpg

████████████████████████████████████████████ PIONEER REMOTE CONTROL UNIT

Son düzenleme:
S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar her şeyden önce ortada orjinal bir buluş söz konusu. opelin ve pionnerin yapmadığını arkadaşımız yapmış. bu iş için 60 ytl para hi de çok değil. şahsen benim dreksiyon kumandası olmayan teybim olsaydı hiç düşünmezdim. daha önceden alış verişimziz olduğu için cengizin nasıl bir insan olduğunu çok iyi biliyorum. ticari bir amaç gütmediği ortada. ayrıca ortada bir icat var telif hakkı alıp hiç kimseyle paylaşmayabilir arkadaşımız. ama burada herkese açık ortamda gerekli her şeyi paylaşıyor. ben dreksiyon kumandası isteyenlere cengizi önereceğim. ayrıca bu icadın önümüzdeki günlerde yok satacağına inanıyorum.

hakanatila

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar her şeyden önce ortada orjinal bir buluş söz konusu. opelin ve pionnerin yapmadığını arkadaşımız yapmış. bu iş için 60 ytl para hi de çok değil. şahsen benim dreksiyon kumandası olmayan teybim olsaydı hiç düşünmezdim. daha önceden alış verişimziz olduğu için cengizin nasıl bir insan olduğunu çok iyi biliyorum. ticari bir amaç gütmediği ortada. ayrıca ortada bir icat var telif hakkı alıp hiç kimseyle paylaşmayabilir arkadaşımız. ama burada herkese açık ortamda gerekli her şeyi paylaşıyor. ben dreksiyon kumandası isteyenlere cengizi önereceğim. ayrıca bu icadın önümüzdeki günlerde yok satacağına inanıyorum.

Aynen katılıyorum, fazla söze gerek yok takdir etmek lazım. Gereksiz sataşmalar manasız ortada başarılı olmuş bir proje var.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
aynen katılıyorum cengiz abi bir mukemmel buluşa altına imzasini atmiştır yaptırmak istıyen gönul rahatlıgıyla yaptırabılır teske benım teyp uyumlu olsada bende yaptırcam ilerde uyumlu teyp alıcam ;)

bilhan14

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar dört dörtlük bir buluş,ben bu işlerle uğraşan biri olarak uğraşmaya deymeyeceğini ve 60 YTL.nin çok makul ve kaçırılmıycak bir fiyat olduğunu düşünüyorum.Beni teybim 6850 olduğu için şimdilik sipariş veremiyorum.Diğer vatandaş pioneer kumandasını teybin içine yerleştirip,ki ben de öyle yaptım;yaptığım devre falan deyip,150 YTL.istemeyi biliyo,bir de bu yapılana saygı duymadan 60 YTL.yi fırsat bilip kendine pay çıkartmaya çalışıyo.Kınıyorum!!!!!!!!!!!!!!

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla cengiz abi beni büyük bi dertten kurtardı. pioneer orjinal direksiyon kumandasını kullanıyordum ama çirkin görünüyordu direksiyonda.. şimdi orjinal olcak inşallah..