Opel parça fiyatları

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Yeni opel kullanıcısıyım bugune kadar hep peugeot kullandım değişik modellerini 206,207,307. yaklaşık 2 aydır opel corsa ile aranızdayım konuları takip ediyorum. Konularda arama yaptım ama bulamadım.

Sormak istediğim peugeot in websitesinde servisbox var oraya üye olarak aracınızın şase nosunu girerek aracınızda kullanılan tüm parçaların ürün koduna ve fiyatına ulaşabiliyordum yani servisi aramadan tüm aradıgım parcaların fiyatına bakabiliyordum. Bu tür uygulama opelde de varmı bilen var mı arkadaşlar parçaların koduna ve fiyatına ulaşabileceğimiz bir yer varmı?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bende konuyu takip edeyim. Sanmam öyle bir şey olacağını ama. Bakalım.

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mutlaka vardır abi ya ben biraz araştırdımda türkçeye ceviremedim bulduğum sayfayı

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maalesef bulamadım demekki yok kimseden de ses cıkmadığına göre olsa iyi olurdu. servisi aramadan gitmeden parça fiyatlarını öğrenebilirdik.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
maalesef bulamadım demekki yok kimseden de ses cıkmadığına göre olsa iyi olurdu. servisi aramadan gitmeden parça fiyatlarını öğrenebilirdik.

Opel de olmaz...Çünkü opel aracın varsa her zaman her şeye hazır olman gerek. :D hiç ummadığın anda. Her şey çıkar.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
haklısın abi, sanki pejoyu mumla arayacagım gibi bir his uyanmaya başladı :)

Opel de hiç bir şey şeffaf değil. Misal bakım aralıkları filan diyelim bazı firmalar işte örnek 20 000 km de bakım maliyeti 400 TL diye açık bir şekilde yazmış ama ben opelde göremedim. Belki de vardır ama ben bulamadım şahsen.Parça desen oda başka bir dert.

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel de hiç bir şey şeffaf değil. Misal bakım aralıkları filan diyelim bazı firmalar işte örnek 20 000 km de bakım maliyeti 400 TL diye açık bir şekilde yazmış ama ben opelde göremedim. Belki de vardır ama ben bulamadım şahsen.Parça desen oda başka bir dert.

Aynen arabayı aldığımda ücretsiz check upa gittim. Ön aks lastikleri yırtılmış bir taraf 200 tl dedi, arka amartisör patlamış ikisini değiştiririz onlarada 200 toplam 400 tl fiyat cıkardı. Sanayiye gittim 15 tlye aks lastiğini aldım 25 tlde usta aldı ayrıc bilgisayara baglayıp direksiyonuda ayarladı 40 tl ye mal oldu. Ama amartisörleri gidip servisde değiştirecegim orjinal ciftine 200 tl demişlerdi tabi fiyat değişmediyse:))

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aynen arabayı aldığımda ücretsiz check upa gittim. Ön aks lastikleri yırtılmış bir taraf 200 tl dedi, arka amartisör patlamış ikisini değiştiririz onlarada 200 toplam 400 tl fiyat cıkardı. Sanayiye gittim 15 tlye aks lastiğini aldım 25 tlde usta aldı ayrıc bilgisayara baglayıp direksiyonuda ayarladı 40 tl ye mal oldu. Ama amartisörleri gidip servisde değiştirecegim orjinal ciftine 200 tl demişlerdi tabi fiyat değişmediyse:))

İşte opel araç sahibi sadece garanti bozulmasın diye yetkili servise gidiyor. Garanti süresi dolduğunda ise bir daha oralardan geçmiyor bile zaten iki yıllık garanti kapsamında müşterinin geçecek halini bırakmıyorlar :)

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Abi daha 2 hafta önce aracıma yetkili servisten bakım yaptırdım. Servis girişinde tüm model/motor kodu/ km aralıkları ile ücretleri yazılıydı. Parça konusuna gelince parçayı arama motorundan aratırsanız birkaç siteden yaklaşık olarak hesap edebilirsiniz..

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi