Opel Omega otomatik vites problemi

teknikelektronikci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba üstadlar

bugün isvicreye tatile geldim ve daha 1 ay önce aldigimiz omegaya bindim
ilk kez arabayi gördügüm,bindigim icin her yerini inceledim ve bi problem farketim yardimci olursaniz sevinirim

araba:
97 model opel omeaga 110 bin km civari otomatik vites arabada kusur yok cok temiz fakat örnegin kirmizi isikta durunca kalkarken arabada titreme fark ettim özelikle sanki dönemeclerde yapior araba biraz hizlandiktan sonra titreme gecior (titremeye benzior ama sanki otomatik sanziman bosa dönüor veya siyiriormus gibi ) bir kac tanidiga sordum otomatik vitesin pompasindan filan kaynaklanir dediler acaba sizce problem ne olabilir yarin öbür gün problem yaratabilirmi burda isvicredede servis e götürcez baktirmaya bile para alcaklar :) görüslerinizi bildirirseniz sevinirim

Teknikelektronikci

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi kaç ardadaş daha bu şikayetten bahsetmişlerdi özellikle vectralarda ,yardımcı olurlar umarım ....

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor kurum bağlamış olabilir çünkü ancak ozmn titreme yapıyo başıma gelmişti

teknikelektronikci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üstadim kurum yapma olayini bende düsündüm ama sanmam o yüzden olcagini bu kurum icin özel depoya bosaltilan sivilar vardi onlari bu hafta bi denicem ilginiz icin tesekür ederim saygilar

oguz33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayni problemi bende yasamistim,serviste birkac test surusunden sonra ustalarda anlam veremedi fakat arac yukari kaldirildiktan sonra fark edildi ki sanzimandan gelen uzun boru ters takilmis,sokulup dogrusu takilinca hemen kesti.umarim sizde de boylesi basit bir problemdir.