opel navigasyon

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu ürünü ben çok inceledim ebaydakini bu ürünün ebay satış fiyatı 300 dolar falandı geçen sene epey kovalamışdım bu ürünü kenwood yapıyordu opeller için birde çin malları vardı opele uyumlu bu sanırsam çin olanı kenwoodunki 500 dolar civarıydı çililerde 300

sana kısaca şöyle diyim normal double din tek farkı opele uyumlu çalışması yani direksiyondan kontrole devam edebiliyorsun müzik falan dinlerken ama bunda da settings ayarlarını yapamıyorsun

zaten 1.600 de aşırı fazla yurtdışından cid ekran +nav70 teyp getirsen toplam 1 milyar tutar tutmaz hiç olmassa tamamen orjinal olur.

seckintuncer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunların çin malı olanları var. kesinlikle uzak durun. arkadaşın biri vw için getirtti. birçok fonksiyonu bozuk çıktı. zaten bunun da fiyatı çok fazla. gidin pioneer double din fln alın tüm fonksiyonlarını kaliteli bi şekilde kullanın. 300 dolar fln gibi bi fiyatı olsa belki düşünülebilir.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kenwoodun opel için ürettiği bir model var ara sıra ebayde satışa sunuluyor vauxhall kenwood diye aratırsanız yakalaya bilirsiniz belki o tam bir şekilde ana ekranla senkronize çalışıyor o süper ama o bile bu fiyat değil türk lirasına çevirsen onun bile fiyatı 500 dolarr 800 tl ye denk geliyor hadi kargosu osu busu 1 milyar de.. ama kenwood kalite marka..

bu eyer çin malıysa 5-6 ay sonra bir yerinden arıza verse getirten adamlarda mesuliyet üslenmez 2 yıl garanti falan demişler ama bozulsa git götür bakalım diyiceklerki kullanıcı hatası yada başka bir şey yada çok eğriti yamuk yumuk tamir edicekler gene 5 ay sonra bozulucak ..

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kenwoodun opel için ürettiği bir model var ara sıra ebayde satışa sunuluyor vauxhall kenwood diye aratırsanız yakalaya bilirsiniz belki o tam bir şekilde ana ekranla senkronize çalışıyor o süper ama o bile bu fiyat değil türk lirasına çevirsen onun bile fiyatı 500 dolarr 800 tl ye denk geliyor hadi kargosu osu busu 1 milyar de.. ama kenwood kalite marka..

bu eyer çin malıysa 5-6 ay sonra bir yerinden arıza verse getirten adamlarda mesuliyet üslenmez 2 yıl garanti falan demişler ama bozulsa git götür bakalım diyiceklerki kullanıcı hatası yada başka bir şey yada çok eğriti yamuk yumuk tamir edicekler gene 5 ay sonra bozulucak ..

Arkadaslar bu konuda, cid+cd70 ile ilgili çalışmam devamediyor sonlansın anlatacam aceleye gerek yok belki navi olmayabilir ancak video bilgisayar hepsi olucak inşallah beklemede kalın:cool:

Bu arada cid + cd70 için 1000 lira çok az temizini 1500 den asağıya bulamazsın, helede euro yükselirse 2000 lira ona göre eğer vectra için istersen fiyat dahada uçar. Çünü vectra için nerdeyse piyasada hiç bulamıyorsun.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Çin malı olanları 600 dolara geliyor. Bu da çin malı başka ihtimali yok zaten. Bazı şirketler çinde çok sağlam iş çıkarıyorlar. Timelesslong var. O da üretiyor. Başka bir model almıştım. 1 din 7" ekranlı taş gibiydi. Şimdi nasip olursa 1 din 7" indash direksiyon kumandası olanları var onlardan alacağım. Fiyat çok fazla.

http://www.made-in-china.com/showro...e-Steering-Wheel-Control-for-OPEL-series.html

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yapmışım yapacağımı uğraşmam :D

oyunda oynuyorum internetede giriyorum kamerada var navigasyonda var :) her şey var kısaca bilgisayarda ne yapılırsa yapıyorum.

arabanın hiç bir yerinede dokunmadım ellemedim mevcut boş alanı değerlendirdim çokda güzel oldu. dikkatde çekmiyor doubledin gibi.

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 vectra c lere cd 70 de olmuyo diyolar.? zaten bulamıyoz da

Ya olede bunlar içinde var ancak modeli farklı ncdr li biseydi işime yaramadığı için ilgilnmediydim.:D Ama bilemem eski muhabbetlere girmenin bir anlamı yok zevk meselesi ben tamamlayınca yazacam. İtalyada bir firma buldum bu ekranlar için istediğin boyutta ve özelliklerde touch screen yapıyor. 6,5 luk için 100 avro fiyat verdi eleman. Touch screen de koydummu orjınal ekrana acayip bir şey olucak. Bir tamamlıyayım isim isim yazıcam ancak önce tamamalayıp çalışır duruma getirmek lazım.:eek:

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yap bakalım hazır duruma getir.