Neler Yeni
Opellcenter online yedek parça satış sitesi
Opellcenter online yedek parça satış sitesi

OPEL MOKKA ICIN AMORTISOR - HELEZON YAYLARI - AKS ICIN USTA TAVSIYESI

ibozdag

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul

Merhaba

2014 Opel Mokka icin Istanbul Anadolu yakasında işi bilen usta tavsiyesi varmıdır.

Aracım özellikle çukurlu engebeli yollarda çok sallanıyor. gecmiste servise götürmüstüm ama bu arac icin normal deyip gecistirdiler. Garanti kapsamında degistirmemek icin sanırım :(

konuyla ilgili öneri ve tavsiyelerinizi rica ediyorum. GM markası dısında Amortisor icin marka öneriniz varmıdır.

Son düzenleme:

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Merhaba

2014 Opel Mokka icin Istanbul Anadolu yakasında işi bilen usta tavsiyesi varmıdır.

Aracım özellikle çukurlu engebeli yollarda çok sallanıyor. gecmiste servise götürmüstüm ama bu arac icin normal deyip gecistirdiler. Garanti kapsamında degistirmemek icin sanırım :(

konuyla ilgili öneri ve tavsiyelerinizi rica ediyorum. GM markası dısında Amortisor icin marka öneriniz varmıdır.
Yol tutuş için süspansiyonlar sert tutulmuş araçlarımızın biraz, Duster aracım bile daha konforlu geliyor Mokka’dan bu sebeple. Bana da sizin durumunuz normal gibi geldi o yüzden..

Bir çözüm önerisi; jantlarınız 18’lik ise 17’liğe düşmenizi öneririm, lastik yanaklarını geniş tutmanız biraz olsun konfor sağlayacaktır..

ONUR0525

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Merhaba

monroe,sacsh kullanmanı tavsiye ederim. Avrupa yakası Ersu Opel Suat usta...

• Beğen
Tepkiler: ibozdag
AdBlock Tespit Edildi

Sizi anlıyoruz, reklamlar canınızı sıkıyor!

Opelim.Net gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Opelim.Net web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.

AdBlock Kapattım