opel modelleri

erenilter

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar formda yeniyim ve yeni bir opel araç almak istiyorum opel astra njoy modellerinde yol bilgisayarı olmadığını ve spor paket alımıyla yol bilgisayarı ve alaşım janta sahip olunacağı belirtiliyor fakat en son bir arkadaşımdan duyduğum njoy modellerinde spor paketin standart olduğu ve fiyat farkı alınmadığıdır konu hakkında bilgisi olan bilgi paylaşımında bulunursa sevinirim

eren ilter

ABS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uye arsivi bolumunden kendinizi tanıtın lutfen.Astra hakkında bilgisi olan arkadaslarımız sorunuzu yanıtlayacaktır.

erenilter

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar konu hakkında bilgisi olan 2008 ve daha önesi njoy sp kullanıcısı yokmu bilgi bekliyorum
eren ilter

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşın doğru söylemiş. Aynen öyle. Spor paketi, ki aluminyum jant, sis farı ve yol bilgisayarı içerir, aslında standart olarak geliyor Enjoy'larda.

HAKANCEVİK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili arkadaşım spor paketsiz astrada yol bilgisaarı jant yoktur.Doğru...Spor paket 1000 küsür ytl...araç fiyatı artı 1000 küsür ytl oluyor yani...

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türkiyeye getirmiyorlar spor paketsiz njoy zaten o zaman esentia dan farkı kalmıyor. ikitane aynı araç satmak mantıksız olsa gerek.

erenilter

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar teşekürler ben araştırmaya opel sitesinden başladığım için orada öyle söylüyor spor paket farkı 1081 arkadaşım öyle söyleyince bir araştırmak istedim güzel. yardımlarınıza teşekkür ederim

erenilter