Opel Meriva a eastronik geri vites mandalı

• Konuyu başlatan Muhammet emin
  • Başlangıç tarihi
M

Muhammet emin

Bilgi Girilmemiş
Geri vites mandalı kırıldı araç yarı otomatik komple parçanın değişeceği söylendi. Ama mandal sadece satılıyor internet te hemde cüzi bir miktar bu mandal satıldığına göre değişebiliyor dur diye düşünüyorum yardımcı olacak var mı değerli abiler

Alfonso

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Geri vites mandalı kırıldı araç yarı otomatik komple parçanın değişeceği söylendi. Ama mandal sadece satılıyor internet te hemde cüzi bir miktar bu mandal satıldığına göre değişebiliyor dur diye düşünüyorum yardımcı olacak var mı değerli abiler
Sadece dediğiniz parça ise olabilir ama o mandalın içinde elektronik birşeyede zarar verdiyse ozaman komple gider dedikleri olur ama eğer sadece mandalsa kurtarırsın ki inşallah mandaldır

M

Muhammet emin

Bilgi Girilmemiş
Mandal olmamasina rağmen elimle de geçiş yapabiliyorum bir kaç gün yapistiripta kullandık ekleme yerinden kırık olduğundan yapıştırıcı geçici bir çözüm oldu deneyeceğim yeni bir mandal alıp yapabilmeyi

ercanozcan031

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba, mandalı değiştirdiniz mi
bendede corsa c 2004 modelde mandal kırıldı, içindeki mekanizmalarda dağıldı,
siz nasıl yaptınız acaba