Opel, Mercedes'ten iyiydi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

azizwxaziz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde ailece babadan opelciyiz.opel gerçektende eski ve yeni model gamında hem aile otomobili hemde spor otomobil başarısını yakalamış nadir markalardan biridir.ama son nesil araçlara birde arkadan itişli turbolu araçlar eklese süper olacak.şöyle s2000 e ve rx 8 e kafa tutacak arabalar yapsa.ben yeni model opelleri yanlarken görmek istiyorum.

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu hortlamış gerçi ama belirtmeden geçmek istemedim OPEL GT modeli 2.0 16V tam kare ve cosworth motor kapağına sahip entegre su soğutmalı sidi-turbo motora sahip , 265hp gücünü GT , limited slip differential yani sınırlı kaydırmalı kilitli arka diferansiyeli ile yola aktarıyor GT S2000 i geçeli çok oluyor anlıyacağınız

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Osmanli Imparatorluguda tum dunyaya hakimdi ama.....

ejderercan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paylaşım için teşekkürler...
opelin güzelliği ve konsepti diğrlerinin arasında farklıdır...
her ne kadar daşimdi onların yerini tutmasada kalitesi yeter ...

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opele binmek, sahip olmak bir tutkudur gerçekten. Bazı söylediğim kişilere komik geliyor ama şuanda kullandığım Opel Vectra diğer sahip olduğum Mercedes E200 den bana daha fazla zevk veriyor ki iki arabayı karşılaştırcak olursak donanım farkından arada uçurumlar var. En basitinden Mercedesimde koltuk ısıtması klima gibi şeyler var ama vectramda bunlar yok ve kışın bi yerlerim titreyerek o arabaya biniorum ve o arabanın direksionu bana huzuru ve zevki veriyor.

Bu yazı yanlış anlaşılmasın ne opeli yüceltmek ne de mercedesi kötülemek için yazıorum sonuçta iki arabayıda kullanıyorum ve beni en güzel tatmin eden araba Opel. Ve lafı uzatmadan son bişeyi eklemek istiyorum Opel tutku, ve araba aşkını getirir mercedes ise sadece amblemi ve konforundan ibarettir.

Saygılar...

cagatay87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birinin beni mercedesin opelden iyi olduğuna inandırması için öknce e200 le vectra yı geçmesi lazım...

zeka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracını sevmek güzeldir lakin, aracın markasında olmayan hasletleri görmek de yanılgıdır. opel fiyat performans açısından iyi bir araba bunun yanında volkswagen de, toyota da, honda da fiyat performans olarak birbirine yakın benim kanaatimce, opeli övmemizi gerektiricek birşey yok bu sitede audi A6 ya binmeye veya Q7 ye (misaldir bunlar) gücü olup kendisi opeli seçen opeli seviyorum diyebilir ama elindeki imkanlar dahilinde opeli tercih eden opeli övmesin.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
birinin beni mercedesin opelden iyi olduğuna inandırması için öknce e200 le vectra yı geçmesi lazım...

Konuyu okudunuz mu? 5 senelik konuyu saçma mesajlarla hortlatmayın. Konu gayet net. Bir zamanlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...