Opel kasko kullanan varmı

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel kasko kullanan varmı

Cosmo link' Alıntı:
bir kazada %100 haklı bile olsanız
kanun gereği; araç hasarınızı karşı tarafın sigortasından yaptırırsanız muadil parça yani yan sanayi parça kullanılır.

aracınızda orjinal parça sadece kaskonuzu devreye sokarsanız kullanılır.
Biliyorum abi  eşim sigortaci.
Kasko olduktan sonra onemli degil.
Konu trafik sigortasi degilki zaten.
Kasko.

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benimde Allianz sigorta orjinal parça kullanılacak birde perte girerse direk indirimsiz fiyat olan değer ödenecek dediler fiyatida baya Iyi tutmustu bende yaptırdım bakalım 2. Yıl bende grupoma düşünûyom

Devrim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercan_0636 link' Alıntı:
arkadaşlar benim kaskoda allianz ve opel ile  anlaşma yapmışlar, tüm parçalar cam dahil orjinal değişim yapılacak....açıklama var. ve fiyat olarakta diğerlerine göre bayağı iyi bir fiyata yapmışlardı.
(01 Mayıs 2013 , 769 tl) (%30 hasarsızlık +%15 öğretmen indirimi yapmışlardı)

Bildigim kadarıyla alianz'in opel kaskosunu alırsanız cam i orjinal serviste ödüyor :) en azından bana oyle dendiği icin yeniden grupama yaptırdım :)

qalias

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar araç camımızın yan sanayisi olmadığı için zaten orijinal takıyorlar, fabrikası izmir torbalı da dediler.

goztepeli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben kasko yü yenilerken grupama yi Opel kasko için değiştirdim 2 sebebi vardı
Kaza pert oranı yüzde 80 olduğu için ve allah gostermesin kaza anında yetkili serviste orijinal parça ile onarım
Bu sebeplerden kaskoyu değiştirdim bana makul geldi lakin bu kasko olayı nasıl olur tutarmı bilemem Opel in herkese kazasiz sürüşler dilerim

Devrim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gozgozlu35 link' Alıntı:
Ben kasko yü yenilerken grupama yi Opel kasko için değiştirdim 2 sebebi vardı
Kaza pert oranı yüzde 80 olduğu için ve allah gostermesin kaza anında yetkili serviste orijinal parça ile onarım
Bu sebeplerden kaskoyu değiştirdim bana makul geldi lakin bu kasko olayı nasıl olur tutarmı bilemem Opel in herkese kazasiz sürüşler dilerim

Pert orani icin en iyi ödemeyi grupama yapıyor. Aracı 0 aldığınızdan itibaren 3 sene ustuste grupama ile devam ederseniz bu 3 sene icinde araç pert olursa sıfır araç ücreti üzerinden ödüyor :)

fonseca_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben de aracı daha teslim almadım ama dün groupama dan yaptırdım hasarsızlık indirimi yok  öğretmen indirimi ile 1030 tl ye yaptırdım..genişletilmiş kasko gruopama da süper oto kasko diye geçiyor..sizin indirimlere oranlarsak fiyat normal gibi sanırım..