opel insignia tüp hakkında

fuss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler arkadaşlar..
opel insignia buldum bitane almak istiyorum fakat aklıma takılan bi konuda bilgi sahibi olanlara danışmak istiyorum.
Opel insignia 2009 model 1,6 motor, 115 beygir. bu arac tüpe uyumlu mu acaba bilen var mı?
bir de 1505 kilogram ağırlığında olan bu araca tüp taktırırsam çekiş sorunu yaşarmıyım? dağlık ve yokuşlu bi yerde çalışmaktayım, çekme problemi yaşar mıyım acaba?
teşekkürler şimdiden..

oguzbaris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler arkadaşlar..
opel insignia buldum bitane almak istiyorum fakat aklıma takılan bi konuda bilgi sahibi olanlara danışmak istiyorum.
Opel insignia 2009 model 1,6 motor, 115 beygir. bu arac tüpe uyumlu mu acaba bilen var mı?
bir de 1505 kilogram ağırlığında olan bu araca tüp taktırırsam çekiş sorunu yaşarmıyım? dağlık ve yokuşlu bi yerde çalışmaktayım, çekme problemi yaşar mıyım acaba?
teşekkürler şimdiden..

eğer turbo değilse bir problem yaşamazsın

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle olur hele klimayı açarsan daha da artar

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insignia da tüp problem olduğu söylenmişti Ama Turbo Olan Sanırsam Düz Model Sorun çıkarmaz

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim, peki çekişte afaki bi sıkıntı yaşarmıyım? dediğim gibi yokuşu bol bi yerde ikamet etmekteyim, çekiş sıkıntısı olur nu acaba?

LPG takılmasa bile 1500kg bir araca 115hp az bir değer. Hantal bir araçtır büyük ihtimal.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yokuşu bol bir yerde kullanacaksanız, kendi fikrimi söyleyeyim hiç bulaşmazdım.
D sınıfı iri bir araba, 115 bg'lik atmosferik bir motor. Üstelik bu motora sübap korumalı yağlamalı sistem bir LPG taktırmanız gerekiyor, fiyatı daha yüksek.
Aynı bütçeyle çok rahat C sınıfı turbo-dizel bir araç bulabilirsiniz.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
115 lik bir insigna noırmalde hantal, birde tüp bitirir o aracı. burda test ettiğim 115 lik insignia yokuş çıkarken resmen ağlamıştı.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyice öldürdünüz abi arabayı ya. 1350 kg vectrayı kaldırıyorda insignia'yımı kaldırmayacak.