Opel Insignia Sports Tourer Revealed

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
signum ne alaka şimidi :D bu vectra caravan yani yeni adı ile insignia caravan signumla uzaktan yaknından alakası yk :) yeni signumun haberi bile yk ki :)

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben arkasını hiç beğenmedim :(
ama sedan versiyonu herhaliyle güzel :D

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aykal millet vectra caravandan haberdar değil insignia caravan deyince direkt akla signum gelio hb ya off ya nerde vectra caravan 4.80cm boy var tam bir dev ama insignia ya bakınca insan ne vectra görüyor ne bişi :D

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
aykal millet vectra caravandan haberdar değil insignia caravan deyince direkt akla signum gelio hb ya off ya nerde vectra caravan 4.80cm boy var tam bir dev ama insignia ya bakınca insan ne vectra görüyor ne bişi :D

:kop::kop::kop: yanlız şaka maka vectra caravan sanki daha heybetli duruyordu fakat insignia daha uzun ve geniş bildiğim kadarı ile :) garip ama gerçek ... hele bi çıksında gidip inceleyelim yakından artık yaa olmadı veririz bizim veccy yeni kardeşinden alırız inşallah ... :rolleyes:

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D :good::good::good:

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vectra caravandan gayet haberdarım. tasarım hatları olarak vectra c -signum arası ilişki ile insignia ile sports tourer arası ilişki daha yakın geldi bana sadece.

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizin için demedim ben sadece genellemiştim ama gerçektende doğru söylediğim caravandan çok insanın haberi yok zaten 1.6lt motorlusunu geçtim 2.0dan aşağı motorlusu gelmedi trye genelde 3.0cdti var

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
caravanı ben 1 kere gördüm ankarada sadece. haklısın ender rastlanan bir araç. bir de forumda bir arkadaşta vardı sanırım, fotografları da vardı ama yabancı plakalıydı diye hatırlıyorum.