Opel insignia balans tutmuyor

Erdincstc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, aylalardır çözemediğim bir problemim var . Aracım balans tutmuyor . 120-130 arası sürekli titreme var . Defalarca balans ayarı , rot ayarı yapıldı ,lastikelerden olur dediler, michelin Marka lastik aldım , çözülmedi yerde balans yaptırdırdım çok azaldı ama kesilmedi . Son tekonoloji balans yapan bir lastikçiye götürdüm jantlara varana kadar tüm elipmana balans yaptı ama yok. Bijonlarımı değişmedim, Jantlarımı değişmedim ama çözemedik dünya para harcadım ... belki bir fikir sunulur diye konuyu burada paylaşıyorum. Destekleriniz için şimdiden teşekkürler

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Aracin kazasi varmi camurluk kisimlarindan. 120 yi gecince yapiyor demisiniz lastikten olduguna eminmisiniz yakit sisteminizde ilgili bir problemde olabilir.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Jantlarda yamuk yoktur diye düşünüyorum, bu kadar balans ayarında mutlaka ortaya çıkardı. Salıncaklar ve denge kollarına dikkatli şekilde bakmak lazım. Zafer hocamın dediği gibi kaza yapmışsa kazadan kalma eğiklik olabilir. Açıkcası komplike bir durum net konuşabilmek zor. Tahmin yürütmekde zor...