opel insignia 1.6 180hp mi bmw 5.20d mi?

performans açısından insignia 1.6 180hp bmw 5.20d mi

• Kullanılan toplam oy
    146
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abowwwwww abi 320d le kapışıyomuş ben 520d diye anladım 320d vectra gt deviriyo h kasa astra 1.8 neki onun için

bilmem vectra gt yi bence gt 320 d yi rolingde geçer ama benim peşimden arkadaşım gelemedi bmw 320d ile (2006 model otomatik) 230 a geldiğimde fark açmaya başladım

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Karşılaştırma yapmıyacağım....çünkü aynı sınıf değiller...

İnsignia sanki daha kullanışlı geliyor bana...

drag_cı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilmem vectra gt yi bence gt 320 d yi rolingde geçer ama benim peşimden arkadaşım gelemedi bmw 320d ile (2006 model otomatik) 230 a geldiğimde fark açmaya başladım
önce şu şehir efsanesini bir açalım senin araban 1.8 değil mi evet
opel astra gtc senin arabandan seri değil mi seri
opel astra gtc nin son sürati 223 sen 230 nasıl yaptın anlayamadım
bu vectra 2000cc cd lerlede 260 yapanlar varmış hemde araba stock gerçi çok yüklü olsada çok zor!

savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önce şu şehir efsanesini bir açalım senin araban 1.8 değil mi evet
opel astra gtc senin arabandan seri değil mi seri
opel astra gtc nin son sürati 223 sen 230 nasıl yaptın anlayamadım
bu vectra 2000cc cd lerlede 260 yapanlar varmış hemde araba stock gerçi çok yüklü olsada çok zor!
gtc den kastın ne bilmiyorum 1.6 t ise evet benden ve bmw 520d den seri hem kalkışta hem rollingde geçer.benim araç 230 km yaptım efsane olmayı isterim ama değilim 33 yaşında evliyim bir oğlum var ciddi bir hayatım var kimseye yalan söylemeye ihtiyacım yok ne yazıkki bu sitede senin gibileride var sana bir daha cevap yazmayacağım.sen nasıl istersen öyle yaz.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
burda 1.6 motora bakarak insignianın geneline hüküm veriliyor. adı üstünde bmw 5.20 sonuçta 2.0 dizel motor. insigniada da var bu seçenek. onunla karşılaştırmak daha adil olur

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ortamı germeden sakin sakin devam edelim lütfen.

16er572

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bmw 5.20d geçer bnce bindm ve gerçekten beklenmicek bi perfomans var 177hp lik yeni tip motorlularında

candokme

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar şimdi konuyu toparlamak durumundayım araba ev veya cep telefonu almayı ne etkiler

para!!!

şimdi fiyat karşılaştırmasında aynı fiyatlarda araçları karşılaştıralım lütfen kendinden 2 kat pahalı bir arabayı geçse zaten herhangi bir araç insanlar afedersin mal mı diğerini alsın?

M5 benzinliyle karşılaştır insignia opc her açıdan insignia diyorum ama 2 şöförde hakkını vericek ha illa 1.6 180 hp insignia yı bmw 5.20d fiyatına modlayalım o zaman deneyelim kim geçer? o fiyat farkının tamamı markaya verilmez malzemeye vs vs şeylerede verilir ama eğer yarı fiyatla geçebilirse o zaman zaten bravo opel ime derim geçerim

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
arkadaşlar şimdi konuyu toparlamak durumundayım araba ev veya cep telefonu almayı ne etkiler

para!!!

şimdi fiyat karşılaştırmasında aynı fiyatlarda araçları karşılaştıralım lütfen kendinden 2 kat pahalı bir arabayı geçse zaten herhangi bir araç insanlar afedersin mal mı diğerini alsın?

M5 benzinliyle karşılaştır insignia opc her açıdan insignia diyorum ama 2 şöförde hakkını vericek ha illa 1.6 180 hp insignia yı bmw 5.20d fiyatına modlayalım o zaman deneyelim kim geçer? o fiyat farkının tamamı markaya verilmez malzemeye vs vs şeylerede verilir ama eğer yarı fiyatla geçebilirse o zaman zaten bravo opel ime derim geçerim

Insignia'yı ne zaman aldınız? fotoğraf paylaşacak mısınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...