Opel ile Murat 124 !!!

veteriner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adamın biri Murat 124 marka 1970 model arabasıyla kırmızı ışık yanarken duramamış ve önündeki son model opel araca çarpmış. Adamın çarptığı araç çok zengin bir fabrikatöre aitmiş.Çarpma sonucunda makam şöförü araçtan inmiş, kendi araçlarında hasar büyükmüş.
Murat 124 de ki sürücü arabadan inmiş, son derece üzgün, mahçup.
Patronda arabadan inmiş.Diyaloglar şöyle gelişmiş
Patron: Nasıl? Hasar çok mu?
Şöför:Efendim yaklaşık 10.000 ytl hasar var.
Murat 124 sahibi:Efendim belli ki son derece zenginsiniz, ben gariban bir adamım, arabamı satsam ödeyemem hasarınızı ne olur bırakın gideyim.
Patron şöförüne dönmüş: Hadi gidelim neyse demiş.
Murat 124 sahibi 1 km ötede ışıklarda tekrar duramayıp önündeki araca vurmuş.
Öndeki arac biraz önce çarptığı araçmış.Arka taraftan patron kafasını camdan çıkarıp arkaya bakmış.
Murat 124 sahibi de kafayı çıkarmış:
Benim abi devam et.............!:D

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Güzel bir hikaye...
Ben size bunun benzeri olan geçek olanını isim ve yerini vermeden aktarayım. Brodway leri revaçta olduğu bir zamanda reno satış ve servis sahibinin oğlu 16 yaşındadır babasının mersedesini kaçırır kız arkadaşları ile gezintiye çıkar bir kavşakta bir brodway e sağ göbekten çarpıp u şekline getirir. Uzun hikaye kısadan geçersek babasına polisten önce haber verilir ,gelir çarpılan kişiye yarın gel yenisini al deyip arabayı çekici ile sevise götürür .Sonuçta madur olan yeni enjeksiyonlu olanına sahip olur. Bu kulaktan dolma değil gerçekten şahit olduğum gerçek bir yaşantıdır.;)

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel bir hikaye...
Ben size bunun benzeri olan geçek olanını isim ve yerini vermeden aktarayım. Brodway leri revaçta olduğu bir zamanda reno satış ve servis sahibinin oğlu 16 yaşındadır babasının mersedesini kaçırır kız arkadaşları ile gezintiye çıkar bir kavşakta bir brodway e sağ göbekten çarpıp u şekline getirir. Uzun hikaye kısadan geçersek babasına polisten önce haber verilir ,gelir çarpılan kişiye yarın gel yenisini al deyip arabayı çekici ile sevise götürür .Sonuçta madur olan yeni enjeksiyonlu olanına sahip olur. Bu kulaktan dolma değil gerçekten şahit olduğum gerçek bir yaşantıdır.;)

yani adamın yerinde olsam düşünürüm acaba mercedesmi isteseydim diye :)

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
h,kayelerin ikiside güzel gidip bir mersedese carpsak mı acaba yenisi verirlermi bize?

bebisim68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hll 124 luyeiyi akil varmis herifte:)

frtakbal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
''Benim abi devam et'' süper ya:)