Opel GSİ Efsanesini Diriltiyor Astra GSİ 2011

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
9542288.jpg

Opel Astra’da Gsi efsanesini geri getiriyor. Bir önceki nesil Astra’da GSİ efsanesine ara veren Opel son jenerasyon Astra’da Gsi efsanesini kaldığı yerden devam ettirecek. Gsi ruhu Opel için çok ayrı bir anlam ifade ediyor. Bu ruhu kaldığı yerden devam ettirmek için Gsi meraklılarına sürpriz yapmaya hazırlanıyor.

Opel Astra’nın OPC versiyonunu çıkartana kadar bu boşluğu doldurmak için GSİ versiyonunu hazırladı. OPC’nin bilindiği üzere hedefi Golf R , Golf R’den daha üstün bir araç hazırlamak için Opel kolları sıvadı. 2011 in ilk aylarında da OPC versiyon meraklılarıyla buluşacak.

Astra GSİ standart Astra’dan daha sportif ve daha göze hitap eder özelliklere sahip olacak. Agresifleştirilmiş ön dizayn , Daha kalın ve sportif direksiyon , daha geniş kemerler , Recaro spor koltuklar ve Remus imzalı çapraz bağlanmış eksoz sistemi dikkat çeken yerleri arasında...

Gsi’ın kalbini oluşturacak motor ise 220 beygir güce sahip yeni 2.0 Twinscroll Turbo motor. Flexride mekatronik şasi sisteminin standart olacağı bu yeni nesil son teknoloji GSİ 2010’un son aylarında piyasaya çıkacak. Fiyatı konusunda henüz bir bilgi verilmemiş olmasına rağmen 80-90bin tl arasında olması bekleniyor.
Astra OPC ise sır gibi saklanıyor. OPC versiyonuyla Astra supersport sınıfına adım atmış olacak bu nedenle testleri halen süren aracın 300beygirlik bir 2.0 litre çift turbo beslemeli sidi-turbo motora ve adaptif 4x4’e sahip olacağı söylentiler arasında...
4427013.jpg

9992700.jpg

7437452.jpg

4054826.jpg

853118.jpg

4526848.jpg

706097.jpg

9592993.jpg

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu pişti olmuş benden önceki açan arkadaş kusura bakmasın dalgınlıkla oldu birkaç saat önce konuyu açıp dışarı çıkmak zorunda kaldım yarım kalmıştı gelince tamamlayıp açtım fakat aynı konudan açılmış dikkatsizlik işte tekrar kusura bakmasın kimse...

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Unutulmuş birer birer
Eski Gsi'lar, eski Gsi'lar
Ne bir selâm, ne bir haber

Hayâl meyâl düşler gibi
Uçup giden kuşlar gibi
Yosun tutan taşlar gibi

Unutulmuş isimlerde
Bilinmez ki nasıl, nerde
Şimdi yalnız resimlerde
Eski Gsi'lar, eski Gsi'lar..

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
opc 100 liranın üstünde olucak heralde ama alt yapı sağlam görünüyor... gsi da güzel ama 3 kapı versiyon ne zaman çıkıyor yada çıkıcak mı ?

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
4 kapı gsi bıraz tuaf geldı gözler 2kapılıyı arıyor acıkcası gsi opc efsanesı surmeye devam edıcek galıba opc nasıl olucak merak ettım

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
opc için önce gtc yi görmemiz gerekiyor, 2-3 sketch haricinde resmi hiçbir fotoğraf yok gtc için henüz... fiyatlar aldı başını gitti ama, biz nası alacaz bunları... uzaktan seyredicez heralde bir ömür...

snbastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
gsi dendiğinde çizgiler aynı makyaj çok farklı+performas diye düşünmüştüm ama, hayal kırıklığı yaşadım.muhakak farklıdır ama yukarda ki "Eski GSI'lar" şarkısına katılıyorum :)

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
4 kapı GSİ ?? ilginç. ama casus gözleri yanıltmak için yapılmış olabilir. merivada ki kapı kollarının yerini aldatma amaçlı koydukları gibi...

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
henüz 3 kapı yok ki yolda GSi ı yakalasınlar... bildiğimiz 5 kapılıda çıkaracaklar... yanlız arka tampon alt etek, maşpiyeller falan çok fena sanayi işi olmuş, böyle olmaz umarım..