Opel Garanti kapsamı ve servis hizmeti

BeRkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
berkay illede arabayi aldiginiz servise gitmeyin baska servise gidin...sonucta araba garantide bu demek degil aldiginiz yere gideceksiniz.

Arabayı aldığım servisin genel müdürünü tanımama rağmen daha yakın diye başka servise gittim ama sonuçta değişiklik yok

BeRkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten 2 tyıl garaanti veriyorlar , herkes 3 yıl veriyor istersen uzatıyorsun farkı verip, opel de yok arkadaşlar fark verip garantiyi uzatmak

aracı ilk adlıdğımda uzatalım 3 yıla dediler 800 liraya yakında para istediler iyiki uzatmamışım paramla rezil olurdum hiçbir işe yaramıor !!!

Efkan ATALAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araç henüz 1 aylık ve daha yeni geçen gün 1.000 km oldu. Sabah aracı yıkadıktan sonra öğle güneşte kaldı bi de baktım ki sağ arka far buğulanmış. Havalar soğuduğu için (-1 C°) çok önemsemedim, yazın da yaparsa düşündürücü olur gibi geliyor. Bu arada sürücü koltuğu da kasislerde gıcırdıyor :(

BeRkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araç henüz 1 aylık ve daha yeni geçen gün 1.000 km oldu. Sabah aracı yıkadıktan sonra öğle güneşte kaldı bi de baktım ki sağ arka far buğulanmış. Havalar soğuduğu için (-1 C°) çok önemsemedim, yazın da yaparsa düşündürücü olur gibi geliyor. Bu arada sürücü koltuğu da kasislerde gıcırdıyor :(

Normal şeyler deil bunlar bence kimse hakkını aramadığı için böyle oluor o buhu yapan far zamanla toz alıcak biri eski biri yeni gibi olucak 2 sene geçtikten sonrada garantiniz bitmiş stop satalım dicekler.

Cörsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astrada da mı var o sorun ya? corsalarda var diye biliyordum ben.. bende de var o gıcırtı.. illa kasislerde gıcırdamıyor koltuğa yerleşirken fln iki tarafa yüklenen hareketler yapınca da gıcırdıyor.. almanlar da çok şikayet ediyorlardı o konuda..

buğu konusunda almanyadakiler farlarını değiştirtiyorlar direk garantiden sayılıyor.. onlar da bu aralar o problemle uğraşıyormuş..

işimiz zor.. ama pes etmemeli.. hakkını aramalı.. :(