Opel, Elektrikli Ürün Gamıyla 125. Yılında Çıkarma Yapıyor!

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Katılım
16 May 2015
Mesajlar
8,975
Tepki puanı
6,218
Puanları
113
Yaş
41
Siteyi ziyaret et
14-21-21-04-2024-768.webp

Alman otomotiv devi Opel, her segmentte lider ve yenilikçi teknolojiler sunma konusundaki başarısını, konfor ve elektrikli sürüş keyfiyle birleştirerek sürdürüyor. Alman marka, elektrikli ürün gamında yer alan 15 modeliyle bugünün ve geleceğin elektrikli mobilite çözümlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Türkiye’de ise 2024 yılında sunacağı yeni elektrikli modellerle birlikte elektrikli pazarında vites yükseltiyor. En çok satan modelleri Corsa Elektrik ve Mokka Elektrik ile elektrikli araç beklentilerine cevap verirken Astra Elektrik ile birlikte göz alıcı bir teknoloji ve verimlilik sunuyor. Elektrikli ürün gamına yeni elektrikli ticari ailesini ekleyerek geniş bir yelpazeyi yakalamayı planlıyor. Sınıfının öncüsü olan Opel elektrikli modeller en güncel teknolojilerle donatılan asistan sistemlerine de sahip. Elektrikli hafif ticari araç modelleri ise günlük çalışma hayatında yükleme hacminden ve kapasitesinden ödün vermiyor. Elektrikli ticari modellerle birlikte Opel'in elektrikli ürün gamında her ihtiyaca yönelik bir araç bulunabilecek.

2024 yılından itibaren tüm modellerinde elektrikli bir seçenek ve 2028 yılına kadar Avrupa'da tamamen elektrikli araçlar sunmayı hedefleyen Opel, geniş elektrikli ürün yelpazesiyle tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. Alman marka, halihazırda birçoğu tamamen elektrikli olan 15 elektrikli model sunuyor.

Opel, Türkiye’de ise 2024 yılı içinde mevcutta bulunan Corsa Elektrik, Mokka Elektrik ve Astra Elektrik’e ek Yeni Frontera başta olmak üzere dört yeni elektrikli model sunmayı planlıyor. Türkiye’de en çok elektrikli modele sahip markalardan biri olan Opel, yeni modellerle birlikte elektrikli pazarında vites yükseltiyor.

Opel’in elektrikli ürün gamı, çok yakında gelecek yeni hafif ticari modelleri ile geniş bir yelpazeyi kapsayacak. Bu da, Opel'in ürün gamında her ihtiyaca yönelik bir aracın bulunduğu anlamına geliyor. Buna ek olarak, işletme sahipleri de hemen hemen her amaç için doğru modeli Opel'de bulabilecek. Modellerin tamamı sınıfının öncüsü ve en güncel teknolojilerle donatılan asistan sistemlerine sahip. En önemlisi de elektrikli hafif ticari araç modelleri günlük çalışma hayatında yükleme hacminden ve kapasitesinden ödün vermiyor.

Ayrıca Opel, otomobil üretiminin 125. yıl dönümü olan bu yılda şimşek logosu ile istikrarlı elektrifikasyon adımlarını sürdürmeye devam edecek. Opel, yıl sonuna kadar her otomobil modelinde en az bir tane tamamen elektrikli versiyon sunacak. Bu ürünlerden biri, tamamen yeni bir SUV olan Opel Frontera olacak. Tamamen yeni Frontera aynı zamanda elektrikli model seçeneğiyle de satışa sunulacak.
 
Üst