Opel de Begenmedikleriniz Neler ?

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Koltuk gıcırtısı için çözüm önerisi olan varmı benide sinir ediyor eski yataklar gibi gıcır gıcır :D
benim zafi dede vardi koltuk gicirtisi opel servisine gittim koltugun yanindaki pilastigi söktüler oraya bir yere sprey siktilar gecti tam bir yildir gicirtisiz ama cözümü cok zor degil tahmin edersem.böyle büyük bir cogunlugun koltuk gicirti sorunu oldugunu bilseydim dikkatlice bakardim tam olarak nereye sprey siktiklarina ama bir daha olursa resminide ceker aktaririm sizlere..

pelOPEL42

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende astra g var anahtar kontaktayken kapıyı açtığımız zaman öten o ses :mad:

Son düzenleme:

farukcagsak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 vectra 2.0dti nin 2000-2500 devir aralıgında yıgılması onun dısında her seyiyle cok guzel ekonomik ve konforlu fiyat-bakım-yakıt-konfor ozellikleriyle ideal araclar bence.

ersincura

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende astra h hb 2009 var öncelikle direksiyondan gelen aglama sesi sinir ediyor
debriyaj ve sanzıman da problem var gibi hissediyorum 2 3 sene sonra patlayacak belli
araba canavar gibi ama alt vitesler bazen bakın dikkat cekiyorum bazen cok hantal bazen ise yırıtıyo ortalıgı yok sa baska sıkıntım yok yok ses geliyo filan yalıtım kotu bunlar bana inandırıcı gelmiyo baska arabalara oranla yeni golf haric bence yalıtım ve iç işcilik cok iyi üstelik süspansüyon lar oldukca tatlı arabaya tok hissi veriyo yol tutusuda bi megane yada toyotadan iyi bence araba yere yapısıyo aynı sekilde frenlerde cok kaliteli hantallık direksiyon ses ve sanzumandaki problem olmasa arabamı cok seviyorum

cmb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motoru
Fazla yakıt tüketmesi
Arka koltukların fazla alçak olması
Korna düğmeleri
debriyajı
şanzıman oranları
kelebek camları
fazla duman atması
ayda bir stop lambasının patlaması
sol alttan su alması
sağ elektrikli camın gıcırdaması sıcakken takılması
kapı açık diye uyaran iğrenç ses
sürgülü kapının kapalıyken açık gibi gözükmesi
iğrenç manevrası
park sensörü
çok mu oldum:D

en sevdiğim özelliği redline a çok geç girmesi

emir_ak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben gtclerde sanruf olmamasının buyuk eksık oldugunu dusunuyorum cıdden yoltutusunu bozuyomuz yok bılmem kac kıloymus bence sacmalık onun yoltutusunu ayarlayamıyorsanız kapatın gıdın dukkanı yanılıyomuyum:D