Opel de Begenmedikleriniz Neler ?

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
slm arkadaşlar ben opelin son 3 kasasınıda kullandım (g-h-j) suankii aracımda en çok sıkıntı yaşadığım konu araç uzun yolda aşırı derecede içeri ses alıyor. Bunun dışındaki bir şikayetim de opel servisi bunun içinde ayrı bi konu açmak istiyorum
lastıklerın ne marka ?

melis45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence amortsörleri çok sert takoz gibi daha yumşak olabilirdi. daha önce ford focus, tempra kullandım en güzel amortsör tempradaydı ister inanın ister inanmayın.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g^nin şu konsol ve koltuk gıcırtısına uyuz olduğum kadar hiçbiryerine uyuz olmuyorum resmen paranoyak yaptı beni devamlı arabayı dinliyorum :)

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g^nin şu konsol ve koltuk gıcırtısına uyuz olduğum kadar hiçbiryerine uyuz olmuyorum resmen paranoyak yaptı beni devamlı arabayı dinliyorum :)
dacıa logana bindim,tık ses yok!! bizim arabaların her tarafı ses!!! opel konsol ve koltuk gıcırtısına nasıl çare bulamıyor anlamıyorum.hepsinde olması çok sinir bozucu,ve prestij kaybı resmen!

Son düzenleme:

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her izinde 500 tl yakın para harcamama rağmen izin dönüşü başka yerlerden arıza vermesine deli oluyorum.Memleketteki ustayla kardeş olduk nerdeyse.Birde burlarda güvenipte yaptıramıyorum ya oda ayrı bi sıkıntı.

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Combo modelindeki kornaya basma yerlerıne uyus oldugum kadar hıc bır seye uyuz olmuyorum tek elle arabay park ederken kesinlike korna calar =))

aycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet koltuk gcırtısı.göğüslükteki araba ısınıncaya kadarki gıcırdama özellikle kışın..ve 1 inci vitesten 2 ye atarken ki yekinleme

ADEM 58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkeze selam yeni uyeym şunki yeni opel astra cilasik 1.3 eyostronik aldim herşey iyi ama kalkişlar berbat

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1- Lastik sesi içerden fazlasıyla duyuluyor. (Bütün modellerde)
2- Direksiyondan gelen vıınnnn sesi. (Birçok arabada var)
3- Direksiyonda korna düğmesinin çabuk yırtılması. (Birçok arabada var)

Siz Honda-Renault-Citroen vs gibi markaların modellerine binmediniz sanırım onlara bi binin kendi arabanızmış gibi dinleyin bak arabanıza aşık olursunuz Hepsinden önemlisi Güven var :)