Opel corsa tavsiyesi

opelmi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GETZ İ SATIP,Corsa 1.4 Color Edition oto 100 Hp ALICAM.Kullanabilen varmı bu aracı tavsiye ediyormusunuz? Kardeşim çok az araba kullanmış birisi.bunu kullanabilirmi? Bu araç otomatik vites.

dikmenm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsalar kullanım harika olan ve sizi asla yarı yolda bırakmayacak araçlardır,ben 2 sene kullandım ve ona aşıktım ama malesef aile büyüdü ve satmak zorunda kaldım. şimdi diyorumki keşke üstüne hani bu gurbetçiler koyuyor ya port bagajmı diyolar nedir, tabut gibi bişey koysaydımda onu satmasaydım....kesinlikle tavsiye ediyorum getz kullanan biri için corsa kullanmak mercedes gibi hissettirir..:)))

opelmi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aklımdan geçeni söylemişsiniz inanın.Teşekkür ederim.

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa demir gibi araba :)

batum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsalar kullanım harika olan ve sizi asla yarı yolda bırakmayacak araçlardır,ben 2 sene kullandım ve ona aşıktım ama malesef aile büyüdü ve satmak zorunda kaldım. şimdi diyorumki keşke üstüne hani bu gurbetçiler koyuyor ya port bagajmı diyolar nedir, tabut gibi bişey koysaydımda onu satmasaydım....kesinlikle tavsiye ediyorum getz kullanan biri için corsa kullanmak mercedes gibi hissettirir..:)))

arkadaş çokgüzel ifade etmiş sınıfının eniyisi diyebilirim,ben hala kullanıyorum çokşükür güzel bir araç.birde keşke dizel alsanız (cdti 1.3) olanından tadından yenmez :)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et

benzinli yerine dieseli önerebilirim birde almışken full alın yok yok aracın içinde süper miniye göre yol tutuşuda çok iyi

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa d sınıfında ki en güzel araçlardan birididr1.4 100 hp lik tam otomatik şanımana sahip br araç için yeterli bir performans ve kaliteyi bir arada sunan 2. elde fazla değer kaybetmeyen harika bir araçdır

size sadece şunu söyleyebilirim aracınız şimdiden hayırlı olsunnn

opelmi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa d sınıfında ki en güzel araçlardan birididr1.4 100 hp lik tam otomatik şanımana sahip br araç için yeterli bir performans ve kaliteyi bir arada sunan 2. elde fazla değer kaybetmeyen harika bir araçdır

size sadece şunu söyleyebilirim aracınız şimdiden hayırlı olsunnn

Çok çok teşekkür ederim.Bilgilendirmeleriniz için.Sanırım bu cumartesi alıcam aracı.Ben 1 hafta daha erteleyecektim ama bana çok güven verdiniz.

bitefo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
getz otomatik mi? ben de eşim için otomatik getz bakıyorum. 2005 e kadar 1.3, sonrasında 1.4 motor var, vergi bakımından 1.3 daha ii olur diye düşünüyorum. kayınpeder c3 bulmuş dizel onu alalım diyo bakalım ne yapıcaz :)

opelmi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Düz vites.Otomatik olsun diye yeniliyorum zaten.Arabayı arkadaşım alıyor.1.4 MT