Opel Corsa Takla Atıyor :D:D

kgb2041

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar,internette gezinirken gördüm,ne maksatla yaptıklarını anlamadım ama :) Herhalde reklamın iyisi kötüsü olmaz maksadıyla yapmışlardır :D Birde içine insan bindirip yapsalar daha bir lunapark eğlencesi olurdu herhalde,aranızda bu reklam standını gören var mı?? :D

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]""""" Opel’in takla atan otomobil şovu Istanbul’dan sonra İzmir’de devam ediyor. Konak meydanında İzmirlilerden büyük ilgi gören yeni Corsa C’MON’un takla atan şovu şimdi de Bornova’da Forum Alışveriş Merkezi’nde otomobilseverler ile buluştu. TiMPA tarafından gerçekleştirilen bu ilginç şovda, dev platform üzerinde iki gerçek otomobil birbirini takiben takla atıyor. Yılbaşına kadar Forum Alışveriş Merkezi’nde yer alacak Corsa C’MON’un takla atan şovu önümüzdeki aylarda başka illerde de sergilenecek."""""""[/FONT]

opelc1.jpg

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İzmir Forum Bornova yanılmıyorsam, mekan da benziyor. Orada görmüştüm bu corsa tanıtımını, geçen yıldı. Makine 360 derece dönüyor.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta bu makına cok eskı bısey eskı derken corsa d ılk cıktıgında bu araclar ve makına opel egemde takla atıyordu daha sonra bahceye cektıler bu aracların uzerınde motorlarıda yok sokulmus durumda egemde calısan bırıyle konusmustum hatta bunu...

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
bugün forum bornovanın orda otoparkta arkadaşlarla takıldık keşke içeriye girip baksayım :(

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta dedım ya motorları opel egemde yatıyor dıye