Opel Corsa Sorunsalı

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tr de satılmıyorsada, avrupa versiyonlarında olabilir. sipariş verip getirebilirsiniz. kriko ve motorları, birde düğmeler. ki tesisat kolay.
ama parçalara sizin şase numaranızla baktırmayın çıkmaz çünki.

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haklısınız.Gerekli ekipman olabilir fakat bunu yerine oturtabilecek bir zemin lazım araçta.O da varsa problem yaratmayacağını düşünüyorum.

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üretim maliyetleri nedeniyle genelde kapılar deliklerine kadar aynı üretilir. manuel krikoyu çıkartıp otomatiği şıp diye oturtabilirsiniz. delikleri hazırdır.
arkaya ve öne düğmeler takılıp tesisatda çekildimi işlem tamamdır.
ama aracda tek tuşla kaldırma işlevi varsa o zaman beyine mecbur bağlantı yapılacak. işte merkezi beyninde o yer varmı bilmiyorum.

corsa cosmo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa d cosmolarda yol bilgisayarı standart ayrca iklim kontrollü klimada standart
ben enjoy+sp cdti 90hp sahibiyim bu gün çeşmeye gidip geldim ve 2.0 motor vectra ya karsı kafa tuttum(yokuş yukarı çıkarken) performans olarak tatmın edici benim hatam cam tavanlı almamam oldu.dizel düşünüyorsanız kesinlikle 90 hp dizel olanını alın pişman olmazsnız
birde astra'nın yeni kasası çıkacak sıfır araba alıp direk eski gözeyle bakılmasıda cabası.
arkacam otomatiğine gelince benimde cok sinirimi bozuyor ama hep öne oturduğum için soru yaşamıyorum
ayrıca 6. vitesle gelen mükemmel ekonomiyi de unutmamak lazım

arkadaşım yanlış biliyorsun cosmolarda yol bilgisayarı yok sadece saat ve mesafe ölçer var ha varsa banada anlat ben iki senedir buladımda.???

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa Cosmo'da yolbilgisayarı opsiyonla alınıyor. Standart değil.