Opel Corsa lütfen görüşlerinizi bekliyorum

fasarihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ben duruşuna gönlümü okşayışına katlanıyorum resmen. lpg düşündüm ama forumda lpg sıkıntıları o kadar fazla dile getiriliyor o yüzden cesaretim kırıldı onuda taktırmadım. ama eninde sonunda taktırcam gibi hissediyorum.
saygı duyarım zevkler renkler tartışılmaz lakin ben hiç mi hiç beğenmedim.Tabi bunu alırken de uygun almış olmamamın verdiği olumsuz bir tepkidir belki..Lakin böyle küçük arabanın böyle su gibi içmesi çok garip geldi.Hele o araba çalışınca bir uğultu var sinir ediyor (hava sekonderi diye bişey oluyormuş bu opellerde)

serkany

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 model, 1.4 GLS 16 V opel Corsa almayı düşünüyorum ve ilk aracım olacak.

genel olarak araç nasıl ve ilk arabam olacağından mütevellit benim için uygun mudur?

Kâle alıp cevap verecek arkadaşlara, şimdiden teşekkür ederim.

naci üzer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 model, 1.4 GLS 16 V opel Corsa almayı düşünüyorum ve ilk aracım olacak.

genel olarak araç nasıl ve ilk arabam olacağından mütevellit benim için uygun mudur?

Kâle alıp cevap verecek arkadaşlara, şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşım hayırlı olsun diyelim şimdiden, 2014 corsa 1.2 active otomatik var benim, sağlam araçlardır kendini emniyette hissedersin nede olsa alman arabası, bütçene göre davranıp hareket ediyorsun tabiiki, aracı alıyorken servislere getirip baktır ve araştır neyi var neyi yok incele yanında araçlardan anlayan bir arkadaşın da olabilir yardım eder, 2.el araçlardan temiz bulmak çok zordur, kolay gelsin..

serkany

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Naci Bey şu an ikilemde kaldım.
Şöyle ki; Alacağım araca baktırdı, 122 bin kilometrede, sadece sürücü hava yastığı var ve abs yok. bir de radyatör delinmiş ama tamir görmüş (ya da değişmiş tam anlamadım)
Bir başka araç daha buldum, ona da baktırdım. Bu araç da 98 model 100 bin km de, abs var, yolcu hava yastığı, orjinal opel çelik jantlar var ve araca lpg yeni bağlanmış.

her iki arabaya da tamirciler olur verdi. Fiyatları da hemen hemen aynı seviyede.
hangisini almam daha mantıklı?
Şimdşden teşekkür ederim.

burock2610

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar yaklaşık 10000 tl bir bütçem var ve corsa b serisi 94 model ve üstü araştırıyorum sizce bu fiyatlarda uygun bir corsa bulabilirmiyim ?

fatihko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rakamı biraz yüksektebilirseniz daha iyi olur. O fiyata dökükler denk gelir sonra sanayide arabayı adam ediyim derken harcadığınız para o fiyata denk gelir çektiğiniz çile yanında cabası. Zaten corsa narin araba sanayiyi seviyor temiz bakın.

MT27i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

burock2610

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim araştırmalara devam o zaman.

ygt1984

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Naci Bey şu an ikilemde kaldım.
Şöyle ki; Alacağım araca baktırdı, 122 bin kilometrede, sadece sürücü hava yastığı var ve abs yok. bir de radyatör delinmiş ama tamir görmüş (ya da değişmiş tam anlamadım)
Bir başka araç daha buldum, ona da baktırdım. Bu araç da 98 model 100 bin km de, abs var, yolcu hava yastığı, orjinal opel çelik jantlar var ve araca lpg yeni bağlanmış.

her iki arabaya da tamirciler olur verdi. Fiyatları da hemen hemen aynı seviyede.
hangisini almam daha mantıklı?
Şimdşden teşekkür ederim.

Bence düşük km olan daha mantıklı gibi geldi. Aslında foto koysan daha net yorumlar yapabiliriz mesela.

ibo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 model cosa 1.4 njoy twinport kullanıyorum çokda fazlasıyla memnunum tavsiye

MtnAkdeniz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence guzel bir tercih yapmış olursun