Opel Corsa Flex Floor - (Yapılır mı?)

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet Alican söz sende Marangazdan online bağlantı bekledim ama olmadı... Son durumumuz nedir?

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Dün araç içi yalıtımla uğraştım, marangoz halletmiştir bugün uğramaya çalışacağım.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Marangoz nerde senin? nasıl yapıcaz ödemeyi nasıl gerçekleştiricez kardeşım? beni haberdar edermisin?

Bu arada yalıtım derken foto bekliyorum nereye naptın ne tğr bir yalıtım merak ettim valla

Son düzenleme:

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Marangoz nerde senin? nasıl yapıcaz ödemeyi nasıl gerçekleştiricez kardeşım? beni haberdar edermisin?

Bu arada yalıtım derken foto bekliyorum nereye naptın ne tğr bir yalıtım merak ettim valla

Ben cevap verene kadar görmüşsün zaten :)
Üsküdar da marangoz, ödemesini hallederiz problem değil bitsin de önce.
Yarın sabahtan bitirmeye çalışacağım.

Epsilon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam naptınız hallettiniz mi bagaj bölmesi işini? Uzun zamandır istiyorum fakat çıkmasına bile 280TL fiyat çekiyorlar, bu parayı vermek içimden gelmiyor. Kullanışlı olduysa biz de sizin yere yaptıralım, ya da en azından ölçüleri ve yol yordam tarif ederseniz biz de bulduğumuz marangoza anlatalım.

Bu arada ben de İstanbul'dayım ama Bahçeşehir'deyim.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok yaptıramadık açıkcası farklı bir malzeme kullanılıyor sağlam olması için ağaç işine girince kaldırılamayacak kadar ağır oluyor. alican görürse detay bilgi verir.

Epsilon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok yaptıramadık açıkcası farklı bir malzeme kullanılıyor sağlam olması için ağaç işine girince kaldırılamayacak kadar ağır oluyor. alican görürse detay bilgi verir.

Tahmin ettim fazlaca ağır olacağını hocam. Yanıt için teşekkür ederim. Çıkma bulmaktan başka çare yok sanırım.