opel corsa d sağ sinyal lambaları sorunu

seepmayer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar bügün itibariyle üyelik işlemimi gerçekleştirdim
benim araç opel corsa d active 2014 sorun 3 gündür sağ arka sinyal ,çamurluk üstü ve sağ ön sinyellerim çalışmıyor ampulleri kontrol ettiğim de sağlam olduklarını gördüm sağ sinyel verince flaşör çok hızlı bir şekilde yanıp yanıp sönüyor sanayiye getirdim 3 farklı yorum alınca beyinden sigorta kutusudan diye yorum yapan oldu 400 tl 900 tl arası rakamlar beyan edildi buraya siz tecrübe edinmiş olabileceğiniz arkadaşlara da sorayım dedim yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler saygılar özkan kurt

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araç opel corsa d active 2014 sorun 3 gündür sağ arka sinyal ,çamurluk üstü ve sağ ön sinyellerim çalışmıyor ampulleri kontrol ettiğim de sağlam olduklarını gördüm sağ sinyel verince flaşör çok hızlı bir şekilde yanıp yanıp sönüyor sanayiye getirdim 3 farklı yorum alınca beyinden sigorta kutusudan diye yorum yapan oldu 400 tl 900 tl arası rakamlar beyan edildi buraya siz tecrübe edinmiş olabileceğiniz arkadaşlara da sorayım dedim yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler saygılar özkan kurt

İnsp kodu veriyor mu? Kod bile vermese devre tamamlanmadigi için araç bu tür uyarı verebilr. Bazen ampuller sağlam gözükse de patlak olabiliyor. Siz o iki ampulu değiştirip deneyin. Ayrıca arabanin motorunu yikattiniz mi?
Unutmadan led ampul var ise araçta oda yapar

Son düzenleme:

yoldangeçenbiri

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et

amerikan park modülü gibi uygulamalar da buna sebep olabiliyor.
sağlam ampülleri patlak gibi algılattırıyor.

seepmayer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnsp kodu veriyor mu? Kod bile vermese devre tamamlanmadigi için araç bu tür uyarı verebilr. Bazen ampuller sağlam gözükse de patlak olabiliyor. Siz o iki ampulu değiştirip deneyin. Ayrıca arabanin motorunu yikattiniz mi?
Unutmadan led ampul var ise araçta oda yapar

hayır öyle bir kod çıkmıyor motoruda yıkatmadım led ampul de yok teşekkür ederim cevabınız için

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
sağ taraftaki ampulleri değiştirmeyi denediniz mi
sağlam gibi görünüyor olabilir fakat çalışmıyordur
flaşörü değiştirmeyi de deneyin