opel corsa d güvenlik kodu

orhanselimcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa d arabamın kitapçığı olmadığından güvenlik kodunu bilemiyourm. güvenlik kodunu nasıl öğrenebilirim. servis bunu para karşılığında vereceğini söyledi. başka bir yolu yok mudur.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Cd30mp3 sökülüp takılma bile kod istemiyor normalde
Neden kod arıyorsun

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ama tech 2 ile araca bağlanınca kod istiyor. Cam kaldırma ayarını bile yapamıyorsun.

Ayrıca aracın alındığı yere sorulunca para vermeden öğreniyorsun ama başka bi servis yetkili servis de olsa para karşılığı veriyor diye biliyorum

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ama tech 2 ile araca bağlanınca kod istiyor. Cam kaldırma ayarını bile yapamıyorsun.

Ayrıca aracın alındığı yere sorulunca para vermeden öğreniyorsun ama başka bi servis yetkili servis de olsa para karşılığı veriyor diye biliyorum
hmm anladım
ben nedense cd30mp3 kodu gibi algıladım konuyu

orhanselimcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabaya hız sabitleyici taktırmak istiyorum, arabanın hız sabitliyiciye uygun olup olmadığı anlamak için (zannedersem öyle) cihaz ile bağlanması ve sistemin uygunluğunu kontrolu için arabanın güvenlik kodu lazım dediler. ve benden 80 TL. istediler sadece güvenlik kodunu vermek için..

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa d arabamın kitapçığı olmadığından güvenlik kodunu bilemiyourm. güvenlik kodunu nasıl öğrenebilirim. servis bunu para karşılığında vereceğini söyledi. başka bir yolu yok mudur.

bütün corsa d lerin sabıt mı kodu. öyleyse kitapcıkta nerde oldunu sole yazım ben sana. ama hepsi aynı olduktan sonra ne anlamı kaldı adı üstünde güvenlik kodu neyin güvenliği bu. :)

orhanselimcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her arabanın ayrı bir güvenlik kodu bulunmakta ben servise para vermeden bu işe nasıl çözebileceğimi öğrenmek istiyorum. 4 tane rakama 80 tl. para istediler.