opel corsa d (bip bip...) gelen ses!

burcin.sonakin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımı gecen ay aldım corsa 1.4 active.sizinde dediğiniz gibi bip sesi bozuk satıhda ortaya çıkıyor ve bende duşuk hızlarda her sarsıntıda yapıyor ( 40 - 50 km ). Servise götürdüm aracımı cok horda kullansalar duyduğum bip sesini adam duymadı hiç bir şekilde. Araçtan soğumak üzereyim bu bip sesi yüzüne. Servis her ne kadar sıkıntı cıkarmayacağını söylesede nerden geldiği bilinmeyen bip sesi can sıkıyor.

Nilay

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aracımı gecen ay aldım corsa 1.4 active.sizinde dediğiniz gibi bip sesi bozuk satıhda ortaya çıkıyor ve bende duşuk hızlarda her sarsıntıda yapıyor ( 40 - 50 km ). Servise götürdüm aracımı cok horda kullansalar duyduğum bip sesini adam duymadı hiç bir şekilde. Araçtan soğumak üzereyim bu bip sesi yüzüne. Servis her ne kadar sıkıntı cıkarmayacağını söylesede nerden geldiği bilinmeyen bip sesi can sıkıyor.
Merhaba çok önce yazılmış ancak araştırırken yeni gördüm ben de de aynı sorun başladı bozuk yolda ve düşük frekansta bip bip sesi şeklinde . Arabada subap değişimi yapıldıktan sonra bu ses ortaya çıktı. Siz çözüm bulabildiğim m?

Nilay

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aynı sesi ben de duyuyorum ; çukura girince bozuk yolda yada frenleyince sık sık geliyor yoksa temiz yolda sabit giderken gelmiyor sanki.
Sorunu çözebildiniz mi acaba ben de aynı sesi duymaya başladım

gnylcm

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun bende de mevcut çözümünü bulan var mı arkadaşlar çok can sıkıcı bir ses frene basınca düşük hızlarda geliyor

kerimkul

Kayıtlı Kullanıcı
61-Trabzon
Siteyi ziyaret et
bende de bu sorun vardı. ismini tam hatırlamasam da gerdirme kasnağı kütüğü diye bir parçayı değişince ses hemen hemen yok oldu