Opel corsa d 2010 Önerİlerİnİz

senturkilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese merhaba 2010 corsa d 1.4 enjoy 111.yıl seri tam otomatik almayı düşünüyorum, sizce araç nasıldır kronik sorunları nelerdir, 55 bin km de buldum 38.500 fiyatı sizce nasıl

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese merhaba 2010 corsa d 1.4 enjoy 111.yıl seri tam otomatik almayı düşünüyorum, sizce araç nasıldır kronik sorunları nelerdir, 55 bin km de buldum 38.500 fiyatı sizce nasıl

Boyası değişimi yok ise iyi fiyat. Aynı aracın manuel ı bende 3 yıldır ankarada şehir içi 8.1 dışı 6.0 dir . Otomatik 9 dn aşağıya zor duşer birde bildiğim 4 vites bu . Corsa d olarak 1.4 pişman etmez ama otomatik edebilir. Kronik sorunları direksyon arızası volant arızasi trim sesleri kışın özellikle yağmurlarda arka süspansiyonlardn ses gelmesi(bu hepsinde var) . Bana masraf açtigi şimdiye kadar bi aku lastik yeniledim .Birde lpg li seçmeyin opel motorları çok hassas çoğunlukla sorunlu oluyor lpg de . Lpg ile kullanan bi çok arkadaşımız lpg ustası yapılışı tercihi iyi olunca bir sorun yaratmadıgi konusunda artık gerisi size şansıniza kalmış. Ben lpg karsitiyim :)

Dip not : bugün satsam kendi aracimi 37 bin assagiya vermem 43 bin km 2011 sıfır hata 1.4 .100 hp.

senturkilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim baktığım corsa da arka 2 çamurlukta boya var bin liralık hasar kaydı çıkıor birde 111 yıl özel seriymiş içi piano black çok hoş duruyor

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim baktığım corsa da arka 2 çamurlukta boya var bin liralık hasar kaydı çıkıor birde 111 yıl özel seriymiş içi piano black çok hoş duruyor

111.yil özel Ekstra lar şöyle 100 hp siyah iç konsol . Siyah zemin far. Arka ve yan camlar fabrika film . 16 jant. Hız sabitleyici.Bazı ozelliklerde Kumanda dn bi çok kontrol camları indirme living home kumanda dn far açma. Gizli menüden özellik acma gibi

senturkilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla kendi aracımla 150 dn snra 6. Vites olsa daha iyi olur bağırmaz diye düşünüyorum 195 km kadar çıktıtm çünkü deneme için. Ses yalıtımı aracın malum ortada bide o var

ses yalıtımı derken iyi yöndemi yani 4. vitesde 120 km hız nasıl bi etki yaratır

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ses yalıtımı derken iyi yöndemi yani 4. vitesde 120 km hız nasıl bi etki yaratır

Yetersiz yönde malum sınıfına göre herşey. Motor sesi ve asfalt sesi artıyor. Ama sağlam araba dir alman arabasi sonuçta 2. Eli yüksek ve çabuk satılıyor. Manuel vitesillerine bak derim ;)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 vites bi sıkıntı yaratırmı yani devir sürekli yüksek olmazmı
4 vites olduguna bakmayin oldukca saglam bir sanjimandir ;)
LPG lisini temizini bulursaniz guzelce binersiniz. Ama ben 38 lere kadar cikmisken yeni kasa bir i20 alma taraftariyim.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

senturkilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İ20 yeni kasa otomatik bu paraya yok eski kasaları 40 bin