OPEL CORSA D 1.3 FAR VE GÖSTERGELERDE TİTREME

muratka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam değerli arkadaşlar.opel corsa d 2010 essentia 235 binde manuel,aracımda farlar ve içerdeki göstergeler hangi devirde olursa olsun titriyor.Motor da titremeye eşlik edip har har har çalışıyor.Egr ve manifold temizlendi yakıt düştü lakin diğer sorunlar devam ediyor,ne yapmam lazım tavsiyelerinizi bekliyorum,bunu elektrikçiye mi motorcuya mı götürmeliyim

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alternatörü kontrol ettirin derim.
Selam değerli arkadaşlar.opel corsa d 2010 essentia 235 binde manuel,aracımda farlar ve içerdeki göstergeler hangi devirde olursa olsun titriyor.Motor da titremeye eşlik edip har har har çalışıyor.Egr ve manifold temizlendi yakıt düştü lakin diğer sorunlar devam ediyor,ne yapmam lazım tavsiyelerinizi bekliyorum,bunu elektrikçiye mi motorcuya mı götürmeliyim

Alternatörün durumu nedir? Bu elektrikçinin işi ama Isparta Gül Petek Sanayisinde Mehmet Boyacı var. Kime sorsanız gösterir yerini. Benim yönlendirdiğimi söyleyin gerek kendisi gerek yanındaki ustası mutlaka yardımcı olacaklardır.

Alternatör kolay kolay bozulmaz ama yatak dağıtmış olabilir görmeden ne söylense doğru olmaz

muratka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alternatörü kontrol ettirin derim.

Alternatörün durumu nedir? Bu elektrikçinin işi ama Isparta Gül Petek Sanayisinde Mehmet Boyacı var. Kime sorsanız gösterir yerini. Benim yönlendirdiğimi söyleyin gerek kendisi gerek yanındaki ustası mutlaka yardımcı olacaklardır.

Alternatör kolay kolay bozulmaz ama yatak dağıtmış olabilir görmeden ne söylense doğru olmaz

muratka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim Nobran henüz alternatörün durumunu bilmiyorum Mehmet ustayı duymuştum selamınızla ilk fırsatta gideyim

• Beğen
Tepkiler: Nobran

muratka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nobran teşekkür ederim sorun çözüldü konjektörde bir parça kırıklığı sebepmiş konjektör değişti sorun kalmadı benim gibi sorun yaşayan opelcilere de vesile olsun bu mesaj

• Beğen
Tepkiler: Nobran ve Hasip