Opel Corsa C Gaza basınca titreme

yetisenersin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar. Opel corsa c 1.3 dizel araç aldım. Aracımda bir sorun var çözümü bilen varsa öğrenmek istedim.

Araç boşta gaza basınca hiçbir sıkıntı yok.
Yolda giderken ne hızda olursa olsun boşa atınca sıkıntı yok.

Fakat araç viteslerde gaza basınca Direksiyon- debriyaj - kasa fazlasıyla titriyor. boşa alınca- gazı kesince kesiliyor. Bana sağ sol mil değişecek, yamulmuş olabilir dediler.

Sorun neyle alakalı olabilir. Rot - balans ayarlarını yaptım ki zaten boşta olsa da sıkıntı çıkardı diğer türlü.

Şimdiden teşekkürler.:bir:

Son düzenleme:

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
Selam arkadaşlar. Opel corsa c 1.3 dizel araç aldım. Aracımda bir sorun var çözümü bilen varsa öğrenmek istedim.

Araç boşta gaza basınca hiçbir sıkıntı yok.
Yolda giderken ne hızda olursa olsun boşa atınca sıkıntı yok.

Fakat araç viteslerde gaza basınca Direksiyon- debriyaj - kasa fazlasıyla titriyor. boşa alınca- gazı kesince kesiliyor. Bana sağ sol mil değişecek, yamulmuş olabilir dediler.

Sorun neyle alakalı olabilir. Rot - balans ayarlarını yaptım ki zaten boşta olsa da sıkıntı çıkardı diğer türlü.

Şimdiden teşekkürler.:bir:
iç aks kafaları aşınmış boşluk yapıyor yeni kafa 800 tl civarında yan sanayisi de yok en güzeli komple yan sanayi aks alın taktırın sorun geçecek aydın da olsanız orjinal kafaları onarım yapıyoruz 200 tl ye

yetisenersin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hangi tarafın sıkıntılı olduğunu kolay ve kullanıcı tarafından anlamanın bir yöntemi var mı hocam tek tarafı değiştirsem o duruma göre?