opel corsa arka sis farı.

mnurlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
....

Son düzenleme:

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazı araçlarda tek arka sis farı oluyor.Fakat boş yer varsa oraya da bir ampul takılıp diğeri de yanar pozisyonuna getirilebilir.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta yanan taraftakı sısteme bak bı ampul yuva parcası var ondan al bı tane dıger taraftada yerı hazır sadece kesıyosun orayı ve montaj edıyosun kı aracın corsa c dır umarım d kasalarda dıger tarafta gerı park lambası var dıye bılıyorum.. bıde cıft taraf takınca onları stoplara baglat ole cok hos bı goruntu oluyor...

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
umarım gerçek sis ampülleriyle kullanmazsın trafikte beni en rahatsız eden durumlardan biri onların yerine normal park ampulü taktığın zaman güzel olur
arkadaşım ampülleri paralel bağlarsın corsa d 5 kapılı ise herşey hazır tek kablo çekiceksin eyer 3 kapılı ise geri vites lambası var sağtarafa birşey yapamazsın

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Servisin dediği dogru, arka sis lambasının sadece soldaki yanıyor.Estetik görünebilir ama gerekli zaman haricinde (aşırı yagmur,yoğun sis ) kullanılan arka sise sonuna kadar KARŞIYIM

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çift tarafta sis olanlara tahammul edemiyorum. sürekli fren yapıyormuş gibi bi his uyanıyor tedirgin oluyorum tavsiye etmem. arkanızdaki frene bassanız bile fark etmeyim bindirebilir...

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten yalnızca sol tarafta sis farı var :)

redshare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar,

Lutfen gereksiz yere, sirf farkli goruneyim diye, arka sis farlarinizi yakmayiniz. Cunku arkanizdan takip eden kisinin gozlerini aliyor. Ozellikle de geceleri eger sikisik trafik varsa 1 arkanizdakinin gozune uzun far yakilmis gibi oluyor.

Bir de, kendi guvenliginiz acisindan su var: Frene bastiginizda stop lambalari daha sonuk kaldigindan, arkadaki surucu tarafindan stoplarin yandigi kestirilemiyor ve olasi bir arkadan bindirilme tehlikesi yasiyorsunuz. Hadi sizi gectim, kabahati sizde zaten, ama arkadakine yazik degil mi?

Yagmurlu, sisli havada yakalim. Ama lutfen geregi yokken yakmayalim.

Saygilar