opel corsa 1.4 sport 2008( acill bakabilir misiniz))

sndrk1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel corsa 1.4 sport 2008 48 binde otomatik panoramik cam hakkında dusunceleriniz nelerdir 19 yasındayım universite ogrencisi oldugum için 3 kapı daha güzel olur diye düşündüm ama ic hacmi nasıldır ayrıca arka koltuklarda kullanılabilir mi rahat mıdır yani arada sırada da olsa arkadasları filan ya da annem babam (arabaları varda yine de arada sırada) yani kısacası 5 kişi rahat sığar mı 23.300 tl anlaştım yarın buyuk ihtimalle servise ordanda notere gidecez 2-3 yerinde lokal boya var bagaj tavan kaput gibi önemli yerlerde boya yok sadece camurluklar kısmi boyalıymıs araç kazasız ve iyiymiş benim aslı sormak istediklerim bundanönceki yazdıklarım lütfen yardım edin alınır m pişman olur muyum fiyatı iyi midir?

not: ilk arabam olacak o yuzden biraz acemiyim :D yokuslarda filan vs problem cıkarır mı ?

sizce iyi fiyata mı alıyorum ve daha sonra yine bu fiyatlara satabılır mıyım ???

Son düzenleme:

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
opel corsa 1.4 sport 2008 48 binde otomatik panoramik cam hakkında dusunceleriniz nelerdir 19 yasındayım universite ogrencisi oldugum için 3 kapı daha güzel olur diye düşündüm ama ic hacmi nasıldır ayrıca arka koltuklarda kullanılabilir mi rahat mıdır yani arada sırada da olsa arkadasları filan ya da annem babam (arabaları varda yine de arada sırada) yani kısacası 5 kişi rahat sığar mı 23.300 tl anlaştım yarın buyuk ihtimalle servise ordanda tapuya gidecez 2-3 yerinde lokal boya var bagaj tavan kaput gibi önemli yerlerde boya yok sadece camurluklar kısmi boyalıymıs araç kazasız ve iyiymiş benim aslı sormak istediklerim bundanönceki yazdıklarım lütfen yardım edin alınır m pişman olur muyum fiyatı iyi midir?

tek kapılar satarken ucuza gider diye biliyorum tapu olayı süper gülmekten alamdım kendimi kusura bakma :Darabanın yedek anahtarını mutlaka al bir tanıdığımın motorunu öyle anahtarla yürüttüler kasko karşılamıyor

sndrk1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tek kapılar satarken ucuza gider diye biliyorum tapu olayı süper gülmekten alamdım kendimi kusura bakma :Darabanın yedek anahtarını mutlaka al bir tanıdığımın motorunu öyle anahtarla yürüttüler kasko karşılamıyor
hızlı yazarken olabilir boyle seyler :) keşke sorumada cevap verseydiniz bende memnun olurdum :S

sndrk1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar araca bugun bakacam lutfen sordugum sorular hakkında benı bilgilendirirseniz cok sevinirim...

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 kapıyı satmak zordur. Belli olmaz tabi şans işi ama istatistikler böyle söylüyor. Tüp yoksa benzin biraz kasabilir. Performansı yeterli. Komşum 1.4 düz kullanıyor. Gayet memnun kendisi biraz da seri kullanır. Ancak 1.4ler eski teknoloji malum. Bir de klasik otomatik olunca. Keyifli bir araç olur elbet ama benzin dertse sizin için, bu araç pek zevk vermez kanaatindeyim. Diğer sorunuza cevap verecek olursam, aracın alım satım değerleri hakkında bir fikrim yok.

sndrk1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 kapıyı satmak zordur. Belli olmaz tabi şans işi ama istatistikler böyle söylüyor. Tüp yoksa benzin biraz kasabilir. Performansı yeterli. Komşum 1.4 düz kullanıyor. Gayet memnun kendisi biraz da seri kullanır. Ancak 1.4ler eski teknoloji malum. Bir de klasik otomatik olunca. Keyifli bir araç olur elbet ama benzin dertse sizin için, bu araç pek zevk vermez kanaatindeyim. Diğer sorunuza cevap verecek olursam, aracın alım satım değerleri hakkında bir fikrim yok.
yorumunuz icin tesekkurler galerici bir abimiz var onada soyledim o da tavsiye etmedi satılmıyor dedi bende vazgectim insallah bakacaz baska bir araba olmadı sıfır bir araç alacam çoğu kişi üç kağıtçı olmuş tekrar çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için..