Opel Combo sıcakken motor çalışmama sorunu

sacrifice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Combo sıcakken motor çalışmama sorunu Yardım

Öncelikle Merhaba arkadaşlar 2 hafta önce aldığım opel combo 1.4.i 97 model aracımda motor sıcakken çalışmama problemi başladı buz gibi havada bile Tek çakişta çalışan motor Biraz yol alıp motoru stop ettirdigimden tekrar çalışmıyor bıraz motorun sogumasını bekliyorum bır muddet sonra tekrar çalışıyor ama bu sure gittikce uzuyor gibi geliyor bujileri bujıleri ateşliyen endiksyon bobini yeni değişti bu konuda araştırma yapmama rahmen kesin bir sonuca ulaşamıyorum sagolsun tamircilerinde bir fikri yok belki sizin aranızda bu sorunu yaşayıp sorunu çözmüş birisi vardır diye yardım istiyorum verilen cvp lar için simdiden Teşekkürler

Son düzenleme:

sacrifice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arastırıyorum arkadaslar ama bı sonuca ulasamadım hala ozel bır opel Servisi krank sensorun arızalı olabılıdegını soledı 100 kusur mılyon sonsor
dedı ıscılıgede kım bılır kac para ısterler ınternetten baktım vectranın bıle krank sensoru 73 mılyon ken combonun 100 kusur olma ıhtımalı nedır?

Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Benzer sorunla yazın kardeşim karşılaşmıştı ( 96 astra 1.6). Aynı dediğiniz gibi sıcak motoru stop edince motor bir miktar soğumadan tekrar çalışmıyordu. Arızalanan parçayı tam tarif edemedi ama marş motoru ve şarj dinamosundan bahsetmişti. Dediğim parçaları bir kontrol ettirin. Belki faydası olur.

sacrifice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzer sorunla yazın kardeşim karşılaşmıştı ( 96 astra 1.6). Aynı dediğiniz gibi sıcak motoru stop edince motor bir miktar soğumadan tekrar çalışmıyordu. Arızalanan parçayı tam tarif edemedi ama marş motoru ve şarj dinamosundan bahsetmişti. Dediğim parçaları bir kontrol ettirin. Belki faydası olur.

Yorumunuz için cok teşekkürler onlarıda bi kontrol ettiriyim sagolsun ustalar da usta değilki kimisi su arazıalı kimisi bu arızlaı diyor Arızalana parçayı tam olarak orenirseniz eger gene bu başlık altında yazarsanız cok sevinirim

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yorumunuz için cok teşekkürler onlarıda bi kontrol ettiriyim sagolsun ustalar da usta değilki kimisi su arazıalı kimisi bu arızlaı diyor Arızalana parçayı tam olarak orenirseniz eger gene bu başlık altında yazarsanız cok sevinirim
Marş motoruymuş. 50YTL ye tamir ettirmiş.

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla problem çok çeşitli olabilir

aracın fanında problem olabilir.
imo dan olabilir
ecu dan olabilir
olabilir Allah olabilir....

sacrifice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugun baktırmadıgımız yeri kalmadı krank sensörünüde yenisi ile denedik hala çözüme ulaslılamadı serviste bilgisayara bagladık herhangı bır hata yok bugun servisteki bır usta beyınden olabılcegını soledı sorun endıksoyon bobinine beyınden sase gelmiyor dedı bakalım daha basımıza ne bela lar cıkarıcak c