Opel Calibra Turbo

baris351

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar s.a aranıza yeni katıldım yorumlaeından bilgi almak için 96 model opel kalibra tuebo almayı düşünüyorum şu an tertemiz 206 binde çipli 300 hp bir kalibra buldum 23. 500 bin tl sizce 96 model arabaya vermek mantıklı olurmu dört beş yıl sonra aldığım paraya satabilirmiyim ve dış modefiyesini bosykit boya vs ilerde alırsam düşünürüm nerde yaptırabilirim fiyat aralığı ne olur şimdiden teşwküelee

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar s.a aranıza yeni katıldım yorumlaeından bilgi almak için 96 model opel kalibra tuebo almayı düşünüyorum şu an tertemiz 206 binde çipli 300 hp bir kalibra buldum 23. 500 bin tl sizce 96 model arabaya vermek mantıklı olurmu dört beş yıl sonra aldığım paraya satabilirmiyim ve dış modefiyesini bosykit boya vs ilerde alırsam düşünürüm nerde yaptırabilirim fiyat aralığı ne olur şimdiden teşwküelee

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz. 21 yaşında bir araç için bu saatten sonra ne yaparsanız yapın sizden maddi olarak gidecektir. Satarken ancak sizin gibi bu aracın hastası birisini bulursanız istediğiniz fiyatlara satabilirsiniz. Modifiye konusuna gelince bu araç için yapılacak olan tüm modifiyeler özel olacaktır bu nedenle biraz para harcamanız gerekecektir.