Opel Calibra nasıl bu hale gelir.

Beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    20

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
yok Çağrı'cım neden alınayım senin fikrindir saygı duyarım ,bilmiyorum lpg bana hep araçları bozuyor,sorunlar çıkarıyor gibi geliyor ya da ben sadece hafta sonları kullandığım için lpg taktırmıyorumdur nedenini bilemiyorum açıkçası,hergün kullansam fikrim değişebilirdi belki de
ha abi hafta sonları biniyorsan doğru :) öyle abi bozuyor arabanın biyerlerini fakat gülü seven dikenine katlanır :) ucuza bincez gezcez diye bizde katlanıyoruz :)

yavuz_ozaydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Anket katılımın da kişi sayısı artarsa sonuçları merak ediyorum...

yavuz_ozaydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Nerede katılım sürtünme kat sayısını düşüren! tasarıma oy vermek gerek :)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Mesaj yerine ulaşmış :D
Sevinirim bir kaç parça daha gerekecek bayrandan sonra haberleşiriz.
tamamdır o arkadaşı sen de gıyaben tanırsın ömer adı çok iyi bir kardeşimiz ne lazımsa hiç çekinmeden iste onda yanlış olmaz

yavuz_ozaydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
tamamdır o arkadaşı sen de gıyaben tanırsın ömer adı çok iyi bir kardeşimiz ne lazımsa hiç çekinmeden iste onda yanlış olmaz
Cengiz bir aksilik olmaz ise aracı toplayacağım o zaman bir sürü parça ihtiyacım olacak eğer ömer bu malzemeleri getirebilirse ebay ile uğraşmaya gerek yok. Vergiler sıkıntı oluyor gümrükte %18 vergi + nakliye bedelleri var :(

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Cengiz bir aksilik olmaz ise aracı toplayacağım o zaman bir sürü parça ihtiyacım olacak eğer ömer bu malzemeleri getirebilirse ebay ile uğraşmaya gerek yok. Vergiler sıkıntı oluyor gümrükte %18 vergi + nakliye bedelleri var :(
onunla irtibata geçebilirsin o halleder ben de söylerim kendisine ne gerekirse yapar

yavuz_ozaydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler Cengiz ilgin için ;)
Ömerle finansmanıayarlayınca irtibata gececeğim