Opel astraya en uygun lpg hangisi

volkan845

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba ben 99 astra cd aracıma şubat 2013 de MTM kit taktırdım. Su ana kadar 6500 km yol yaptım ve hiçbir sorun yaşamadığım gibi yakıt olarakta normalden %5 daha ekonomik kullanıyorum. Benzinden farkı yok. Bu konuda Ankara Anelsan Soner bey i tavsiye ediyorum. Kendisi konu ile ilgili tecrübeli...

kapucuoglu67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg taktırmak

ben sıfır araç aldım alırken sordum lpg taktıırısam garanti kapsamından çıkar dendi...garantiden çıksada benzınle kullanmak biraz masraflı:)sanırım garantısızde olsa lpg daha ekonomık olsa gerek sadece lpg markası konusunda karar veremedım bu konuda görüşlerınız nedır acaba?

ubkubk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sıfır araç aldım alırken sordum lpg taktıırısam garanti kapsamından çıkar dendi...garantiden çıksada benzınle kullanmak biraz masraflı:)sanırım garantısızde olsa lpg daha ekonomık olsa gerek sadece lpg markası konusunda karar veremedım bu konuda görüşlerınız nedır acaba?

bende astra j var araç henüz 1 aylık sıfır aldık(1,6 115 bg). aldıktan 2 gün sonra landirenzo lpg taktırdım şu an 1640 km civarında herhangi bi sorun yok. yalnız usta bana yağlama sistemini hediye etti onuda ilave edeyim. landirenzo motorda bazı parçalara garanti veriyor, sonuçta kullanıyorum ve kanımca bi sorun olacağını sanmıyorum

ergunp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel astra gtc 1.6 sport arabama mimgaz lpg taktıracağım..önerilerinizi bekliyorum..

ve birde motor soğutma suyu düşük diye hata çıkıyo ama su eksik değil sebebi ne olabilir..aranıza yeni katıldım ilgilenirseniz çok sevinirim..

şimdiden teşekkürler..

O hata bazen bende de çıkıyor aracım benzinli
Su deposu altındaki sensörden kaynaklı genel kronik bir sorun çözümü deponun değişmesi ama gerek yok bence çünkü yeni takılacak olandan da aynı hatayı bir müddet sonra alabilirsiniZ

ZIPKINCI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aldığınız yerin sizi yönlendirmesi gerek bence bildiğim kadarıyla sıfır araç alımında izmir kavuklar lpg taktırıyor fakat anlaşmalı oldukları yere

kizilbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçenlerde Isparta sua ile bir telefon görüşmem oldu a14net kodlu motora kendi kiti takıldığı takrirde hiçbir şekilde motorun garantiden çıkmadığını ve bunun sözlü değil yazılı olarak belgelemesini ve bu belgenin yetkili servise mail yolu ile yollanıp Opel clup karta eklendiğini kesinlikle ve kesinlikle aracın tamamen 2 yıl garanti kapsamından çıkmadığını kendileri tarafındanda 100 bin km garanti verdiğini söylediler Öpeli arayıp sorduğumdada landirenzo ile garantinin devam ettiğini hatta bir müdürlerininde mokkaya taktığını bizzat söylediler . Yine geçenlerde benim kılın kılı pire için yorgan yakan bir arkadaşımda sıfır araç alıp garanti kapsamında araca daha Mars basmadan LPG taktırdı bilginize.Bir Zamanlar bu tartışmalar 1.8t pasat içinde vardı ve 300 bindeki passatlar bile hayla LPG ile yollarda