Opel Astraya Dekra Ödülü

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Astraya Dekra Ödülü

mawci link' Alıntı:
enteresan yorumlar var. burası opel forumu değil mi yahu. vw nin bütün testlerine sorgusuz inanın o zaman.

Senin yorumun daha enteresan olmuş sanki. VW araçlarını öven o bahsettiğin incelemelere, ödüllere inandığımızı nereden çıkarttın? "Fanboy"luk yapmıyoruz biz burada. Başka forumlarda öyle ortamlar bulmak mümkün, burası farklı diye boşuna demiyoruz. Sn. astraowner'ın da çok güzel bir şekilde belirttiği gibi objektif ve araştıran bir forumuz. Araçlarımızı seviyoruz, ama körü körüne marka fanatikliği de yapmıyoruz.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mawci link' Alıntı:
enteresan yorumlar var. burası opel forumu değil mi yahu. vw nin bütün testlerine sorgusuz inanın o zaman.
kardeş biz polyannacılık oynamıyoruz dogruya dogru neyse o başka forumlardaki gibi atıpta tutmuyoruz..
amac bılgı paylaşımı..
reklam vs değil..

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

gerıye kalan % 3 luk arızalarda sımdı gelır bızı bulur arkadas  kahka536 DEKRA turkıye de arastırma yapmıs mı kı acaba

mawci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar selam. Yukarıda yaptığım yoruma bakmayın. Sinirli bir şekilde DH otomobil bölümünden geldim ve direk bu başlığa girdim girer girmez de burada da yazılanları görünce artık dayanamadım sinirle yazdım.

İnanılmaz bir karalama kampanyası var orada opele karşı. zaten şöyle otomobil bölümüne girin ne dediğimi anlarsınız ve oraya artık girmemeye karar verdim çünkü; gözden kaçırdığım  şeyler varmış, karalayanların hepsi aynı kişilermiş ben nicklere bakmamışım hiç :) ayrıca verilen testler yapılan karşılaştırmalar, vw nin beslediği dergilermiş, yorum yapanların da 18-20 yaşında altında bora, clio, auris vs. araçları olan kişilerin olduğunu farketmemle benim burada ne işim var yahu bunlara ne diye inanıyorum dedim terkettim oraları.

Sonra, bana o yukarıdaki saçma enrtyden sonra verdiğiniz cevaplar utandırdı gerçekten. şöyle forumu araştırınca gerçekten bir çok forum gördüm ama böyle objektif olanını görmedim desem yeridir. Tamamen bilgi paylaşım yeri ve herkes birbirine yardım ediyor. Oysa ne forumlar gördüm hepinize teşekkürler.

Sonra da yahu araba altımda, ben şunun bunun yorumuna ne kafa patlatıyorum dedim rahatladım iyice. Burada sizlerle olmak güzel. Ayrıca dekra ödülü hakkında konuşmam gerekirse aracın ufak tefek ve ileride halledilebilcek sorunlarının yeni bir araçta küçük sorunlar olduğunu ima ettiklerini düşünüyorum. Aracın yürüyen aksamı, motor gibi en önemli parçalarının sorunsuzluğu daha önemli bana göre.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dh deki tiplerin ehliyeti varsa iyi oraya inanmayin kafanizida yormayin daha oncede yazmistim bence bu odulu sitenin ustundeki bosluga koymak lazim

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu araştırmayı yaparken TÜRKİYE deki araçları araştırma dışında tuttukları kesin yoksa o ödülü rüyalarında görürlerdi general_hoho

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

Sting link' Alıntı:
Bu araştırmayı yaparken TÜRKİYE deki araçları araştırma dışında tuttukları kesin yoksa o ödülü rüyalarında görürlerdi general_hoho
045thumbsup

galeboris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şu dekraya arabanın su alma probleminden kimse bahsetmişmi acaba