Opel Astra'mın Göğsü Kabardı ! :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Fotoshop uygulanmış gibi duruyor değil mi?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Kuyuya taş atıldı, kimse çıkartamaz araç sahibi yorum yazmadıkça, sadece iddialaşırız. Ben hala uzaktan bu resim ile kaplama olduğunu düşünüyorum.

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk hali ;

5.jpg

Yapıldıktan sonra ;

6.jpg

Araç opel değil sanırım ancak İlk hlainde kabarcık olan yer birebir aynı.. Şüphe uyandırıyor. sanki kaza geçirmiş,sonra kaplatmışlar gibi geldi bana :( Resimde de göründüğü gibi tekrar yapılabiliyor.

araç megane... bu resim baya bir ipucu veriyor aslında bize...

Opel's Driver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar ;

Opel Astra Aracımın göğüs kısmının kabardığına dair bir adet resimli olmak üzere , fikirlerinize başvurma amaçlı konu açtım. Fakat Şu sıralar iş yoğunluğum sebebiyle bu durum 2.planda olduğundan Servise Uğrama şansım henüz olmadı.Fakat Şu anda Konuma Yapılan Bütün Yorumları tek tek okudum.Herkese değerli görüşlerinden ötürü teşekkür ederim öncelikle.
Opel Yetkili servise en kısa zamanda uğrayıp tabikide sonucu buraya yazacağım.Konunun daha net anlaşılması için Konunun ilk sayfasına 2 adet daha resim ekledim. En anlaşılabilir açıdan çekmeye çalıştım.Sanırım Bu durumun bana maliyeti biraz fazla olacak okuduğum yorumlara göre.
Tabikide en reel durum yetkili servise gittiğim zaman ortaya çıkacak.
Şayet Araca herhangi bir müdahale olupta değişiklik falan yapılırsa serviste resimli olarak Konuya İlave edeceğim.
Bilgilerinize.....

Saygılarımla...

Şahin ATAK
Opelim.net Üyesi
Opel Astra 2009 1.3 CDTI
Şimşek Gri
KM : 105.698

Opel's Driver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet Arkadaşlar Tekrar Merhaba ;
Bugün Bir Fırsatını Bulup Muğla Opel Servisine gittim.Orada yetkili servisin yetkilisi aracımı tanıdı. Bizzat Kendisi Antalya'ya aracı götürüp Göğüsü Kaplatmış benden önceki sahibi götrmüş..Yani Aracın görünen Göğüs Kısmı Tamamen Kaplama.Kaplama olduğu içinde kabarıklık yapmış.Aracın Airbagleri duruyor sağlam sıkıntı yok.
Şimdi karşımda 2 seçenek var ;
1) Aracın Göğüsünü Komple söktürüp antalyaya göndericem (Aracın Kaplaması garanti kapsamı altında yapılacak antalya'daki adamla konuştuk)
2) Kendim Binecem Arabaya Doğru Antalya'ya gidip Orada yerinde görerek yaptırıcam.

Sizce Hangisini Yapmalıyım. Buradaki opel servisindeki adam Antalyadaki adamın güvenilir olduğunu söyledi. Birde sizin fikrinizi alayım dedim ne yapmalıyım ?

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Vaktin varsa kendin gitmen daha iyi olur kanaatindeyim..

Hem yerini gör hem işçiliği.. Böyle bir kaplama yapmak gerçekten beceri ister. Hatta alabilirsen fiyat al.. Bende Calibranın kapılarını kaplatayım oraya.. Kendi kapladığım içime sinmedi..

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
abi cok gecmis olsun :( cok uzuldum...

ilk baskista belli oluyordu (8 yildir H kasa arabam var). Bence gogusu sifir al ne kadarsa ne kadar kiy paraya, yada gumrukte tanidigin varsa avrupadan getirt.

kusura bakmazsan konu yanlis anlaslmasin ama tecrubeliler ciksin ortaya :D

recep76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
recep76.blogspot.com
İlk görüşte açı farkı bile olsa bir astra h kullanıcı olarak kaplama olduğunu biliyordum.

Bence yolcu airbag patladığı için kaplanmış.

Yetkili servisin torpido kaplandığını duymadım görmedim. Eğer böyle birşey varsa kaplama yapılmaz yenisi takılır.

Opel's Driver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Tekrardan Merhaba
Antalya İle İrtibat Kuruldu. Buradaki Opel Yetkili servisi aracılığı ile 11.06.2012 Tarihine Antalyadan randevu alındı. Göğüs Komple sökülüyor ve Kargolama yöntemi ile antalyaya gönderilecek. Haftasonuna kadarda araç tamamlanmış olur şeklinde bilgi aldım.

NOT : Benden Önceki Sahibi Araçla Kaza Yapmış Tüm Ön Airbag'ler patlamış.Yerine yenileri takılmış ve göğüs antalyada kaplanmış.

Bu kadar sıkıntının üst üste gelmesi acaba bu arabayı bir an önce elden çıkarsammı diye düşündürdü beni sizler ne dersiniz ?

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
kaplama yapılmış diyen arkadaşlar kazanımş:D
kaplama yapılmadan önce yeni airbagler takıldıysa sorun yok kullanın, aracı elden çıkaracak birşey yok bence.