Opel Astra'da en beğendiğiniz özellikler nelerdir?

Opel Astra'da en beğendiğiniz özellikler nelerdir?

• Ekonomik olması, yakıt tasarrufu sağlaması

Oy: 0 0.0%
  • Diğerleri...

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    24
  • Anket kapatılmış .

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet Astra Severler, kasa farketmez (F,G,H,J,K)
Astra'nızda en beğendiğiniz kısımları özellikleri yazmanızı ve oylamanızı rica ediyorum. Böylece, neden bu aracı seçtim acaba? sorusuna da cevap vermiş oluruz.
Örneğin ve avatardaki aracımı bana ve aileme güven vermesi, sağlam yapılı olması, ekonomik olması, yakıt tasarrufu sağlaması, bana yeter konforlu olması, bagajının ve oturma yerlerinin geniş ve rahat olması, bana göre yakışıklı olması, Fransız etkisi olmadan son Alman olması,,gibi özellikleri nedeni ile seçtim.
Sizler Opel Astranızı neden seçtiniz?

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
İlk Opelimi (astra h) acil araba almam gerekirken karşıma çıktığı için almıştım. Sert yapısı ve verdiği sağlamlık hissi sebebiyle sevdim ama ondan da güzeli, Ankara'daki Opel ustam var oldukça Opel'i tercih edebilirim :)

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
3. opele binen birisi olarak şunu söyleyebilirim. Bu fiyata bu donanım harika :)

• Beğen
Tepkiler: goktasoktay

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Parasını hak eden bir marka oldu bugüne kadar. VAG grubu kadar pahalı olmadı, Japon grubu kadar da haddini aşan fiyatlara ulaşmadı :)

Entigin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyat/donanım konusunda Fransızlar daha iyi özellikle Citroen. Astra ise fiyat/yol tutuş ve fiyat/şasi-kaporta kalitesi konularında en iyi araç. 2. eli de zaten çok iyi.
Fiyat/sürüş zevkinin kralı Focus, Fiyat/konforda ise Astra-Focus-Golf çok yakınlar.

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün maddi hasarlı küçük bir kazaya şahit oldum yoldan geçerken. Renault Megan, Opel Astra sedana arkadan çarpmış millet başına toplanmıştı. Meganın önü yarısına kadar gitmiş oysa Astrada sadece arka tampon falan hasar görmüştü. Yani güvenlik, stabillik ve sağlamlık hakikaten önemli.

ArasAsil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Astra H sahibiyim, aracımın verdiği doluluk(tokluk) hissi benim için vazgeçilmez. Bununla beraber Golf 5 1.6 FSI gibi araçlarla kıyasladığımda motor performansının çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Metin2697

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk Opel aracım aslında Balmumcu opel gerçek bayiine başka araç için gitmiştim nasip işte sıfır ayarında yedibinde sedan j kasa opeli aldım daha önceki araçlarımdan en iyisi diyemem ancak yol tutuşu performansı sürüş dinamiği ile dört beş ay kullanmayı düşündüğüm aracı iki yılı aşkın bir süredir kullanmama sebeb oldu belki sedana makyaj gelirde beğenirsem sonraki aracım tekrar astra olabilir nasip.

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üç haftalık tatilden yeni döndüm. Bu süre zarfında Opel Astra yı uzun yolda test etme imkanı da buldum. Hakikaten keyifli, güvenlikli ve güzel arabaymış. Yaklaşık 3-4 bin km yol yaptım Geneli uzun yoldu yani %80-90 ı falan. Tabii bu süre zarfında araçla ilgili bir sorunla karşılaşmadım. Genelde sakin ve normal kullanımları tercih ettim. Fakat ara sıra dellendiğimde oldu otobanda yani bastım biraz, iki yüz km/h anlık olarak gördüm sonra bıraktım. Genelde bagaj full ve 3-4 kişi seyahat ettik. Yakıt tüketimi de harikaydı. Yani şimdilik düşüncem iyi ki bu modeli tercih etmişim oldu. :D

1.jpg

2.jpg

xq0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araci satin alirken (2016 sonu) muadillerine gore daha ucuzdu. i30, corolla, mazda vb. bile -yanlis hatirlamiyorsam- daha pahali veya ayni fiyatlardaydi, golf alacaktim fakat comfortline paketinde bile hicbirsey yoktu. ben de gidip astra aldim. oyle cok bir arastirma bile yapmadim. pisman degilim :)
ama satis sonrasi destegi kotu ve pahali. 15000 bakiminda (garanti bozulmasin diye yetkili servislerin eline dustum) astronomik fiyat cekti hangisine gittiysem.
servisleri bence kotu (tekirdag, kocaeli, ist. anadolu'da servislerle muhattap olmak zorunda kaldim). isi bilmeyen adamlarla dolu, yaptiklari is belli bir zaman sonra elinizde kaliyor ve arkasinda durmuyorlar. kalitesiz. birseyi duzelttirirken baska bir yerden daha fena bir sorun ortaya cikiyor.