opel astra'da angel mercek sorunu

zamet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba.2001 model astrama takmış oldugum angel farlarda mercek sorunum var.far ayarına girdigim zaman aydınlatma gücü çok zayıf (normalde 300 falan olması gerekirken benimkisi 18 çıkıyor :S ) ve ortayı karanlık gösteriyor.buna ne gibi önerileriniz var.yardımlarınızı bekliyorum.
izmirde bu konu ile görüşebilcegim bir yer varsa onuda söylerseniz sewinirim. teşekkürler..

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
profılındekı arac senın mı bi kaç yerde resımlerını gordum de cok hos bi astra g.soruna gelınce bende de angel war ve xenon senın kı gıbı cok az aydınlatıyor.merceklıye gecınce boyle oldu orgj farlarda baya fazla aydınlatıyordu xenon.

zamet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
profildeki astra benimkisi deil.yakında eklicem kendi astramın resimlerini.. ben izmirde yaşıyorum.angel farları internetten ist dan aldım.bunları geri yollasam merceklerini yapabilirlermi? yada degiştirseler sorunum gidermi bilemiyorum!! :S
senin astrada güsel duruyor.başka fotoları varmı nerden bakabilirim?

zamet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte benim astram. sen nasıl çözdün sorununu? birde sen far ayarı yaptırırken aydınlatma gücünü ölçtürdünmü kaç çıktı?:rolleyes:

ALoAzraiL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üstad ne yaparsan yap olmuyor orjinalin yerini tutmuyor.Görüntü güzel fakat icraat 0 bence iade et aldığın farları orjinal farlarınla devam et şahsen ben öyle yaptım şu an gayet memnunum :D

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
uzakdoğu farlarda kullanılan mercekler malzeme kalitesi olarak çok kötü oluyor.farı açıp içindeki merceklerin ölçülerinde mesela valeo mercek bulup modifiye edebilirsin.zahmetli ve zor bi iş ama yaparsan aydınlatma sorunun çözülür.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
nette bi çok sitede sadece mercek satın alman mümkün.küçük parça olduğu için ebay den de satın alabilirsin.

BLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşa katılıyorum..birçok fikir aldım burdakilerden.bende de aynı sorun var..ve mercek almayı düşünüyorum..görüntü için güzel angel olayı ama mercekten verim alamıyorsun...

zamet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki tamam aldım diyelim. izmir'de nerede taktıracağımı bilen birileri varmı acaba? birde farın içini açtıktan sonra buhar olayı oluyormuş camlarda.. :S